W wypadku zginęło czterech młodych mężczyzn

Szokujące nagranie z wypadku. Cztery osoby nie żyją

Źródło zdjęć: © @112malopolska.pl Facebook
Marta Grzeszczuk,
15.07.2023 15:22

W nocy z 14 na 15 lipca doszło do wypadku samochodowego przy moście Dębnickim w Krakowie. Są ofiary śmiertelne.

Miasto Kraków udostępniło na Twitterze nagranie, na którym kierowca auta pędzącego główna arterią miasta traci kontrolę nad pojazdem. Samochód przeciął diagonalnie skrzyżowanie i z wciąż wielką prędkością uderzył o barierkę. Według opisu tweeta, dachował na schodach prowadzących na Bulwar Czerwieński nad Wisłą.

trwa ładowanie posta...

W wypadku przy moście Dębnickim zginęły cztery osoby

W wypadku zginęło czterech młodych mężczyzn. Najstarszy miał 24 lata. Miasto Kraków umotywowało udostępnienie nagrania z monitoringu: "Dla przestrogi i z prośbą o zachowanie bezpieczeństwa na drogach publikujemy film z monitoringu".

Portal boop.pl podał, że w wypadku miał zginąć m.in. 24-letni Patryk Peretti, syn znanej z programu "Królowe Życia" Sylwii Peretti. Opis, którego Peretti użył do opisania swojego konta na Instagramie to #bezpiecznieszybkajazda. Według dostępnych obecnie doniesień medialnych mężczyzna był pasażerem samochodu, który rozbił się w Krakowie.

Na Twitterze pojawiają się głosy oburzenia w kierunku pieszego, który wszedł na jezdnię w niedozwolonym miejscu. W taki sposób, jaki widzimy na nagraniu, nie powinno się jeździć w żadnej części miasta. Ulica, na której doszło do tragedii, ściśle przylega do zabytkowego centrum, nawet w nocy (szczególnie w weekend) można spodziewać się na niej aktywności.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
BiedaUmysłowa,zgłoś
A mógł kupić poloneza
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się