lifestyle
To, czy chcemy mieć dzieci, jest tylko naszym wyborem. Zamiast oceniać – wspieraj
Ivan Komarenko

Szkodliwe, toksyczne, groźne – osoby, które Facebook powinien zbanować

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,08.01.2021 15:07

Każdy może pisać w internecie, co chce, ale nie każdy powinien. Dzisiaj przedstawimy Wam propozycje osób, którym Mark Zuckerberg powinien zrobić przymusowy detoks od social mediów.

bFPucilL

Z Januszem Korwin-Mikke się udało. Z Donaldem Trumpem poszło ciężko, ale też się udało – Mark Zuckerberg osobiście zakomunikował, że działalność obecnie urzędującego prezydenta USA jest na tyle szkodliwa, że nie powinien mieć możliwości korzystania z Facebooka oraz Instagrama. Nie oznacza to, że od teraz internet stał się wolny od groźnych i toksycznych ludzi...

Kaja Godek

Działaczka ruchu pro-life, założycielka fundacji "Życie i Rodzina". W 2016 roku antyaborcyjny projekt fundacji trafił do Sejmu, co spotkało się ze zdecydowanym sprzeciwem Polek i ogólnokrajowymi protestami. W styczniu 2020 roku Kaja Godek wygrała w plebiscycie na "Biologiczną Bzdurę Roku" za stwierdzenie, że "nie ma czegoś takiego, jak orientacja [seksualna]".

Justyna Socha

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy ruchu antyszczepionkowego w Polsce. Ostatnio na jej profilu na Facebooku pojawiła się skandaliczna grafika, która przetwarza słynne hasło z obozu koncentracyjnego Auschwitz "Praca cię wyzwoli" na "Szczepienie czyni wolnym". Kobieta prowokuje obserwujących ją internautów, pytając, czy szczepienie to "depopulacja", czy "ludobójstwo".

Edyta Górniak

Tutaj wystarczy, że zacytuję jeden z jej ostatnich postów na Facebooku: "w sieci jest masa filmów z różnych krajów, ukazujących, jak powstają na zlecenia "sceny grozy" [...] Nagrywają to sami aktorzy, pokazują kontrakty z opisem postać w roli pt. "pacjent covid" i pokazują proces charakteryzacji [...] ludzie masowo chorują także dlatego, że oglądając takie sceny boją się żyć!"

Jerzy Zięba

Jeśli to jest profesor, ja jestem wcieleniem Mao Zedonga. Komu innemu przyznać tytuł Naukowego Dzbana, jeśli nie osobie, która uważa, że w ciągu 7 godzin wyzdrowiała z COVID-19 dzięki swojemu systemowi odpornościowemu, bez zastosowania leków. W social mediach Zięba przekonywał, że koronawirusa można wyleczyć, m.in. złotem i srebrem. Nie no, a może walnięciem się łopatą w czoło?

Ivan Komarenko

"Komu minister wciskasz kity" jest memem, z którego wszyscy mają bekę. Cała reszta jego internetowej, foliarskiej działalności jest do zbanowania. "Szczepionkowy spektakl", "Każda epoka ma swojego Hitlera i Stalina", "Nikt do końca nie wie jakie świństwo dostaniecie w szczepionce". Dlaczego ludzie wierzą, że jak ktoś, kto zna się na czarnych oczach, zna się również na pandemii?

Marcin Rola

Redaktor naczelny internetowej telewizji wRealu24. Audycje, które powstają na kanale wRealu24 były wielokrotnie oceniane jako ksenofobiczne. Uwaga, uwaga, według Marcina pożary w Australii były dlatego, że w kraju tym zalegalizowano małżeństwa par homoseksualnych. Człowiek totalnie odklejony od rzeczywistości, którego, niestety, śledzi rzesza odklejonych od rzeczywistości fanów.

bFPucilN

Zgadzacie się z naszym rankingiem? Kogo dodalibyście do tego zestawienia? Podsyłajcie swoje propozycje!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Jaś Kapela OBRAZIŁ PAPIEŻA i dostał w twarz. A potem z główki. Prime MMA 2 powraca do patologii?