Mikołaj jest gejem

Święty Mikołaj jest dumnym GEJEM w uroczej reklamie... usług pocztowych

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,23.11.2021 16:37

"When Harry met Santa" jest jednym z najbardziej wzruszających filmów, jaki możecie obejrzeć w internecie. Produkcja pozwoli Wam wczuć się w magiczny nastrój świąt - pomimo tego, że mówimy o reklamie norweskiej firmy pocztowej "Posten".

"Posten" jest norweskim przedsiębiorstwem zajmującym się dostarczaniem poczty. Firma od 2019 roku produkuje coroczne życzenia świąteczne w formie krótkometrażowego filmu - coś w stylu tego, co wypuszcza Allegro lub Coca-Cola. Filmy świąteczne cieszą się ogromną popularnością, bo dzięki nim możemy wczuć się w wyjątkowy nastrój świąt.

W tym roku życzenia świąteczne "Posten" zostały zadedykowane wyjątkowej okazji. "When Harry met Santa" upamiętnia 50. rocznicę dekryminalizacji homoseksualizmu przez Norwegię. Ostrzegam, że ta reklama jest absolutnym wyciskaczem łez.

O czym opowiada tegoroczna reklama "Posten"?

Tytułowy Harry jest dojrzałym mężczyzną zakochanym w Świętym Mikołaju. Pan w czerwonym stroju każdego roku odwiedza dom Harry'ego, aby zostawić mu prezenty pod choinką. Mężczyźni wymieniają się tęsknymi spojrzeniami, ale nigdy nie mają czasu, aby spędzić ze sobą noc, ponieważ Święty Mikołaj jest zapracowanym człowiekiem. Mikołaj obiecuje, że wróci kolejnego roku, a Harry wyczekuje jego przybycia z niecierpliwością.

Pewnego razu Harry pisze list do swojego brodatego kochanka - "Wszystko, czego chcę na święta, to ty". Tym razem jego życzenie się spełnia. Święty Mikołaj zatrudnia do rozdawania prezentów zastępstwo po to, aby wreszcie spędzić noc z Harrym. Panowie zostają sam na sam, po czym długo i namiętnie się całują.

Mikołaj jest gejem w reklamie
Mikołaj jest gejem w reklamie (YouTube)
Mikołaj jest gejem w reklamie
Mikołaj jest gejem w reklamie (YouTube)
Mikołaj jest gejem w reklamie
Mikołaj jest gejem w reklamie (YouTube)
Mikołaj jest gejem w reklamie
Mikołaj jest gejem w reklamie (YouTube)
Mikołaj jest gejem w reklamie
Mikołaj jest gejem w reklamie (YouTube)

Każdy może kochać każdego

- Chcieliśmy podejść do tematu świąt nieco inaczej niż zwykle - wyjaśnia Monica Solberg, dyrektor marketingu "Posten". - Reklama z pewnością wywoła u niektórych negatywne reakcje, ale jakoś sobie z nimi poradzimy. Prawo do kochania kogokolwiek jest podstawowym prawem człowieka. Wszystkie wolne, demokratyczne kraje nie traktują tego jako sprawy natury politycznej.

trwa ładowanie posta...

When Harry met Santa ENG SUB

Źródło: LGBTQ Nation

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 13
  • emoji kupka - liczba głosów: 11