Nowy Pinokio będzie gejem?

Nowy Pinokio będzie gejem? Internautów zaskoczył "zniewieściały" głos chłopca

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,21.02.2022 15:33

"Pinocchio: A True Story" to nowy film o Pinokiu, który ukaże się w tym roku. Zwiastun produkcji wzbudził spore emocje. Według niektórych internautów sposób wysławiania się głównego bohatera wskazuje na to, że zostanie on sportretowany jako gej.

W 2022 roku ukażą się aż trzy filmy o Pinokiu. Jednym z nich będzie Pinocchio: A True Story, za którego produkcję odpowiada wytwórnia Lionsgate, a reżyserem jest Vasiliy Rovenskiy. Pod koniec stycznia w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu i spotkał się ze sporą krytyką. Niektórzy internauci twierdzą, że animacja wygląda zbyt tandetnie, a głos Pinokia brzmi "zbyt gejowsko".

Cała afera rozchodzi się o to, że na początku zwiastuna Pinokio mówi do Geppetto: Ojcze, kiedy mogę odejść, aby żyć na własną rękę? Mam cały świat do zobaczenia. Niektórzy internauci uważają, że chłopiec wypowiada tę kwestię w zniewieściały sposób - miałby to być dowód na to, że nowy Pinokio będzie gejem. Zarzut może wydawać się absurdalny, ale stał się już z tego trend na TikToku.

Głos głównemu bohaterowi podkłada Pauly Shore, amerykański komik, aktor, reżyser, który w latach 80. i 90. był związany ze stacją MTV. Dobór Shore'a może wydawać się dziwny, ale pod tym względem, że jest to 54-letni mężczyzna, który podkłada głos chłopcu.

Pinocchio: A True Story (2022 Movie) Official Trailer - Pauly Shore, Jon Heder, Tom Kenny

Nowy Pinokio stał się trendem na TikToku

Wypowiedź Pinokia, kiedy chłopiec mówi, że chce żyć na własną rękę, stała się trendem na TikToku. Twórcy i twórczynie wykorzystują tę wypowiedź jako dźwięk w swoich nagraniach. Trend polega na tym, że tiktokerzy w humorystyczny sposób pokazują, jak mógłby się zachowywać Pinokio, gdyby był stereotypowym gejem. W trendzie biorą również udział członkowie społeczności LGBTQ+.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Trend zyskał na tak wielkim rozgłosie, że dotarł do wiadomości samego Pauly Shore'a. Mężczyzna wyraził zdumienie faktem, że jego głos stał się viralowy. W wywiadzie dla "Rolling Stone" aktor powiedział, że jego intencją było, aby Pinokio był "zwariowany, młody, zabawny i głupiutki". Pauly również wziął udział w trendzie, a jego filmik możecie obejrzeć poniżej:

trwa ładowanie posta...

Źródła: Pride/Rolling Stone/Know Your Meme

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 28
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Oleander,zgłoś
Dokąd to świat zmierza, że ludzie po głosie potrafią określić czyjąś orientację... HIT XD Ten artykuł jest tak śmieszny, że aż żałosny
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Random lol,zgłoś
Jak niby po głosie da się odgadnąć czyjąś orientację XD? A nawet co z tego, że bybly gejem? Gdyby był hetero nikt by pewnie nie zareagował
Odpowiedz
4Zgadzam się1Nie zgadzam się