trendy
Burza na TikToku. "Nie chcę, żeby mój syn szukał pracy"
Strzelanina w Club Q

Strzelanina w Kolorado. Dowiedział się, że syn to morderca: "Ale nie był gejem?"

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, Twitter, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.11.2022 18:30

W strzelaninie w klubie gejowskim w Kolorado zginęło pięć osób. Amerykańskie media dotarły do ojca sprawcy masakry. Mężczyzna w pierwszej reakcji na news o strzelaninie chciał wiedzieć, dlaczego jego syn poszedł do klubu LGBTQ+.

W sobotę 19 listopada 22-letni Anderson Aldrich wszedł do klubu gejowskiego Club Q w Colorado Springs w amerykańskim stanie Kolorado. Według ustaleń śledczych, napastnik wyjął karabin i rozpoczął strzelaninę, wskutek której pięć osób zginęło, a 25 zostało rannych. Policjanci ujęli sprawcę i osadzili w areszcie. Club Q opublikował oświadczenie w mediach społecznościowych z kondolencjami dla rodzin ofiar.

Strzelanina w Club Q. Ojciec mordercy: Ale nie był gejem?"

Dziennikarze stacji CBS8 dotarli do ojca podejrzanego o bycie sprawcą strzelaniny - Aarona Brinka. To były aktor filmów dla dorosłych i zawodnik MMA. 48-latek miał okazję, aby w świetle kamer wyrazić współczucie wobec ofiar zbrodni. Zamiast tego mężczyzna wygłosił serię homofobicznych komentarzy, w których pochwalił użycie przemocy.

trwa ładowanie posta...

Brink opowiedział dziennikarzom, jak zareagował na wieść, że to jego syn był sprawcą strzelaniny. - Ludzie zaczęli mi opowiadać o incydencie, strzelaninie... I wtedy słyszę, że chodzi o bar dla gejów. Przestraszyłem się. Cholera, czy mój syn jest gejem? Ale on nie jest gejem, więc mi ulżyło. Jestem Mormonem. Jestem konserwatywnym republikaninem. My nie robimy gejów - powiedział Brink dla CBS8.

Sposób wypowiedzi mężczyzny sugeruje, że jest pod wpływem alkoholu. - Od najmłodszych lat pochwalałem go, gdy się brutalnie zachowywał. Mówiłem mu, że to działa. Otrzymasz wtedy błyskawiczne efekty - powiedział Brink. W dalszej części wypowiedzi mężczyzna ocenił, że "bycie gejem nie jest w porządku" i raz jeszcze wyraził ulgę, że jego syn "przynajmniej nie jest gejem".

trwa ładowanie posta...

Skandaliczna wypowiedź Brinka oburzyła internautów. Wiele osób pyta, jak niewrażliwym trzeba być człowiekiem, żeby bardziej przejmować się, czy syn był gejem, niż tym, że zastrzelił pięć osób.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Extended excerpts | CBS 8 interview with Aaron Brink, father of alleged Club Q gunman

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
ChatGPT jeszcze potężniejszy. Uzyskał dostęp do internetu