lifestyle
Legalna i bezpieczna aborcja. Tu znajdziesz informacje na jej temat
Kadr z filmu

Studenckie życie okazało się zbyt drogie? Tu znajdziesz zniżki

Źródło zdjęć: © kadr z filmu
MTB,17.10.2020 13:25

Studenckie życie większości z nas nie rozpieszcza. Potrzebujesz coraz więcej rzeczy, coraz więcej rzeczy chcesz kupić, ale z kasą jest nadal jakoś tak krucho. Na szczęście jest coś, co kochają wszyscy liczący się z pieniędzmi (i nie tylko!): zniżki.

bDgRUZyr

Dużo promocji można znaleźć w miejscach, które w pierwszej chwili nie przyszłyby nam do głowy. Fajną ofertę ma na przykład Allegro Smart. Przy zakupie usługi Allegro Smart (39 zł za rok), studenci dostają zniżki do Multikina, Heyah czy na przejazdy hulajnogami blinkee.city. Dodatkowo wszystkie dostawy za towar powyżej 40 zł są wtedy całkowicie darmowe.

Jeśli więc jesteś osobą, która często korzysta z Allegro, to może być dobra okazja dla Ciebie. Warto też wspomnieć, że pierwsze pół roku usług Allegro Smart jest darmowe (dopiero później decydujesz, czy chcesz przedłużyć subskrypcję i zapłacić). Oznacza to, że właściwie dostajesz pół roku zniżek gratis!

Promocje można znaleźć też na innych stronach internetowych. Jedną z nich jest Student Beans. Aby zdobyć dostęp do rabatów, musisz się zarejestrować i poczekać, aż Twój status studenta zostanie zweryfikowany. Gdy już się to stanie, zdobędziesz dostęp do zniżek w sklepach takich jak Acer, Farfetch, Vans czy Topshop. Podobną stroną jest www.dlaStudenta.pl

bDgRUZyt

Kuszące okazje można też znaleźć na stronie www.znizkistudenta.pl. Są tam rabaty dla wszystkich kategorii: artykuły spożywcze, biżuteria, edukacja, moda, rozrywka i wiele innych. Możesz zdobyć 25% zniżki na jeden wybrany produkt w H&M, 20% na tonery do drukarek Epson czy kupon na dwa T-shirty w Reserved za 29,99zł.

Trzeba wspomnieć także o sklepach stacjonarnych, które również mają do zaoferowania ciekawe promocje, np. Media Markt – 10% zniżki w ramach akcj "Powrót do szkoły z Apple", Vision Express – 20% zniżki na wszystko przez cały rok, Multikino – bilet Student czy restauracja Kebab King – 15% rabatu.

bDgRUZyv

Zniżki dla studentów wprowadza też sporo knajpek czy miejsc, gdzie można zjeść coś na wynos. I nie tylko - kto wie, może Twój ulubiony sklep też jakąś ma? Nigdy nie zaszkodzi zapytać obsługi, możesz tylko zyskać ;)

Planując zakupy, szukasz studenckich zniżek?
SONDA 4 głosy
Komentarze (0)
arrow
Idealne napoje na chłodne wieczory. 6 przepisów nie tylko dla jesieniar