"Squid Game" - sezon 2 zobaczymy za "długi" czas?

"Squid Game": sezon 2 nadchodzi? A może zostaniemy pozostawieni bez odpowiedzi?!

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,04.10.2021 14:50

Przyznajmy: "Squid Game" to wybitny serial. Ale czy sezon 2 powstanie? A może będziemy musieli pozostać bez żadnych odpowiedzi? Mamy wypowiedź od samego twórcy!

Serial "Squid Game" wyprodukowany przez Netflxa to niekwestionowany hit. Szturmem wziął wszystko, co mógł: seria okupuje topkę oglądalności Netflixa, na Twitterze hasztag #squidgame ciągle trenduje - hula nawet na TikToku, gdzie twórcy odtwarzają ciastka z serialu. Ba! Nawet mój redakcyjny kolega Kuba zabrał się za ten przepis i opisał cały ten proces. Nie jest to takie trudne, więc każdy z was powinien tego spróbować!

Mamy jakieś niezakończone wątki z pierwszego sezonu?

Okej, tutaj wchodzi krótka sekcja ze spolierami. Jeżeli nie chcecie się rozczarować to przewińcie ten tekst o akapit!

Końcówka pierwszego sezonu zamyka wiele wątków, ale zarazem otwiera kilka nowych. Główny bohater zdaje się powrócić do gry, nie wiemy, co się stało z policjantem postrzelonym przez swojego zaginionego brata. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że tajemnicza gra dzieje się od lat, a i… czy więcej gier dzieje się w innych częściach świata? Tego nie wiemy. Zdecydowanie taka brytyjska czy amerykańska wersja miałaby sporo sensu. W samych Stanach Zjednoczonych jedno z czterech domostw jest w jakimś stopniu zadłużone. Zaplecze jest więc podobne do tego znanego z koreańskiej wersji.

Koniec spoilerów!

"Squid Game", sezon 2 nigdy nie nadejdzie?
"Squid Game", sezon 2 nigdy nie nadejdzie? (YouTube)

"Squid Game": sezon 2 nadchodzi? Muszę was rozczarować...

Wszyscy chyba chcieliby zobaczyć drugi sezon. Ale niestety… musimy uzbroić się w cierpliwość. Teoretycznie, pierwsza część była tworzona od ponad dekady. A S2 nawet nie jest jeszcze w planach.

"Squid Game", sezon 2 nigdy nie nadejdzie?
"Squid Game", sezon 2 nigdy nie nadejdzie? (YouTube)

W wywiadzie z portalem Variety twórca "Squid Game" zdradził, że sezon 2 to odległa przyszłość. Sequel nie jest jeszcze w planach, ponieważ pierwsza część była trudną przeprawą.

Nie mam jeszcze dopracowanych planów na 'Squid Game 2'. Samo myślenie o tym jest dość męczące. Ale jeśli miałbym to zrobić, na pewno nie zrobiłbym tego sam. Zastanowiłbym się nad skorzystaniem z dodatkowych scenarzystów i chciałbym mieć kilku doświadczonych reżyserów.

"Squid Game", sezon 2 nigdy nie nadejdzie?
"Squid Game", sezon 2 nigdy nie nadejdzie? (YouTube)

Także ten tego… niestety "Squid Game" to kwestia pewnie lat, a nie miesięcy. Szkoda, ale przynajmniej otrzymaliśmy perełkę w postaci pierwszego sezonu.

"Squid Game", sezon 2 nigdy nie nadejdzie?
"Squid Game", sezon 2 nigdy nie nadejdzie? (YouTube)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Widz Netflixa,zgłoś
Obejrzałem film z ciekawości.I sie nie zswiodłem.Daje sporo do myślenis.Czekam na kontynuscje.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się