Squid Game w prawdziwym życiu? MrBeast zamierza otworzyć grę u siebie

PRAWDZIWE "Squid Game" nadchodzi. Twórca? MrBeast - najszczodrzejszy YOUTUBER na świecie :O

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,05.11.2021 13:15

Czy brakuje wam w życiu prawdziwego odpowiednika "Squid Game"? Jeden z internetowych twórców, MrBeast, postanowił zrobić swoją wersję - i robi to z przytupem.

MrBeast jest jednym z największych twórców na platformie YouTube. Znany jest z tego, że nie oszczędza na swojej internetowej karierze - w dobrym tego słowa znaczeniu. Od początku starał się wkładać 95% swoich zarobków w dalsze filmy. Świetnym przykładem jest jedna z jego pierwszych współprac.

Miał zareklamować jakąś aplikację i dostać za to 5 tys. dolarów. Spoko, ale wpadł na inny pomysł. Przekonał firmę, aby dała mu 10 tysiaków, które w 100% odda osobie w kryzysie bezdomności. Film obecnie zebrał prawie 10 milionów wyświetleń. Można powiedzieć, że od tego rozpoczęła się droga do gwiazd MrBeasta.

Teraz Jimmy [imię twórcy] na każdym filmie rozdaje dziesiątki tysięcy dolarów. Od dawna przyciąga to miliony widzów. Tylko ostatnie kilka filmów to rozdawnictwo kilkuset tysięcy dolarów. Wyświetlenia są, więc czemu nie!

Nowy projekt MrBeasta może przebić wszystko

Na pewno kojarzycie serial "Squid Game". Jest to największy, najgłośniejszy i prawdopodobnie najlepszy serial Netflixa od dłuższego czasu. Oczywiście ma ogromny potencjał do tworzenia kopii na YouTube. Tak, Ekipa całkiem niedawno podjęła się próby odtworzenia pierwszej gry z serii, tak samo podjął się tego Marcin Dubiel.

Ale to była jedynie pierwsza, najmniej efektowna gra. Jimmy tworzy coś lepszego!

Ostatnio na swoich socialkach pochwalił się nowym projektem: prawdziwe "Squid Game" odtworzone w 100% z serialu. To nie będzie kolejny nudny twór, a coś przyprawiającego o dech w piersiach.

MrBeast odtwarza WSZYSTKIE konkurencje ze Squid Game!

Jak pochwalił się na Twitterze, odtwarza całą scenografię ze "Squid Game". Możemy więc liczyć na przeciąganie liny, grę w kulki - a nawet przechodzenie po szkle. Wszystko to powinniśmy zobaczyć w najbliższych tygodniach na kanale MrBeasta!

trwa ładowanie posta...

Czy ktokolwiek zginie w trakcie rozgrywek? Trzeba było odrobinę pośmieszkować, tak że Jimmy na pytania "Nie będziesz zabijał ludzi, prawda?" oraz "Jeśli umrzesz w grze, to czy umrzesz w prawdziwym życiu?" odpowiedział… "Bez komentarza".

Ale jedno trzeba powiedzieć: ten projekt zapowiada się świetnie!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0