Czekacie na Squid Game: Sezon 2? To się naczekacie...

Czekacie na Squid Game: Sezon 2? To się naczekacie...

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.05.2022 09:00

Twórca Squid Game oficjalnie wypowiedział się na temat drugiego sezonu Squid Game. I co? Poczekamy jeszcze dłuższą chwilę - więc nie róbcie sobie żadnych nadziei.

"Squid Game" zawładnęło naszym internetem przez dłuższą chwilę. Przygody o morderczych grach, gdzie nigdzie nic nie wiadomo były hitem. W sumie nadal są - nawet najmniejsza informacja o kontynuacji ekscytuje internet. Dzisiaj niestety pora na słodko-gorzkiego newsa. Niby fajnie, lecz… szkoda, że tyle będziemy musieli czekać.

Squid Game: Sezon 2 pojawi się… kiedyś

Z dobrych wiadomości (o których wiedzieliśmy już wcześniej): sezon 2 Squid Game został oficjalnie potwierdzony przez jego twórcę, Hwanga Dong-hyuka. W wywiadzie z Vanity Fair wyjaśnił, że obecnie nie zrobił za wiele w kierunku napisania kolejnej części epickiego serialu.

Dokładniej, drugi sezon może zostać wydany w dalszej przyszłości. Przez jego tempo pracy - jakbyśmy widzieli George’a R. R. Martina -, premiera może nastąpić pod koniec 2023, albo nawet w 2024 roku. Zaznaczę: pierwszy zbiór odcinków wyszedł 17 września 2021 roku, stąd ponad 2-3 lata odstępu może ostudzić zapał niektórych.

Squid Game | Oficjalny zwiastun | Netflix

Powrócić też powinien główny bohater jedynki, w którego wcielił się Jung-Jae Lee. Film WP cytowało w ub.r. wywiad z nim: presja jest tak ogromna, zapotrzebowanie na informacje tak duże, że, choć jeszcze nie wiem jak to się stanie, ale obiecuję, że Gi-Hun na pewno powróci".

Motyw S2?

Chociaż przynajmniej usłyszeliśmy motyw, który ma towarzyszyć kolejnym epizodom. Hwang ma swoje wyobrażenie o temacie przewodnim 2. sezonu Squid Game: "Chcę zadać pytanie: 'Czy prawdziwa solidarność między ludźmi jest możliwa?'".

Nie wiemy kompletnie, jak to wyjdzie - i czy w ogóle. Problem jest taki, że wszystko może się zmienić. Data premiery, bohaterowie, a nawet cały zamysł. Dopóki wszystkie odcinki nie zostaną nagrane, także całość jest wielką niewiadomą.

Źródło: Vanity Fair

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0