lifestyle
"Nastolatki na krawędzi", czyli transfobicznie o dorastaniu [RECENZJA]
zasady ślubne

Ślub bez telefonów i dzieci, ale za to można przyjść na niego nago. Oto ciekawe ślubne zasady z TikToka

Źródło zdjęć: © Kennedy Marks, TikTok
Anna RusakAnna Rusak,01.05.2022 10:00

TikTokerka Kennedy Marks podzieliła się z obserwatorami swoją listą "Ślubnych zasad dla gości" i filmikiem wzbudziła sporo kontrowersji. Nie pozwala np. na używanie telefonów, ale jej goście, jeśli tylko chcą, mogą pojawić się na weselu… nago.

Sezon ślubny właśnie zaczyna się rozkręcać. Może niedługo sami będziecie organizowali wesele i szukacie jakiś inspiracji? Oczywiście przede wszystkim polecamy wam eko tiktokerkę, która radzi np. jak zrobić konfetti z liści!

Ślub to jednak nie tylko przygotowywanie dekoracji i kupowanie sukienek. Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jakie zasady panują na ślubach? Co wypada, a czego nie? Z pomocą przychodzi wam ta TikTokerka i jej ślubne, dość oryginalne zasady.

Zasady dla gości weselnych z TikToka

Kennedy Marks podzieliła się na swoim obserwatorami na TikToku swoją bardzo prywatną notatką "Zasady dla gości weselnych". Jak możecie się domyślić po tytule, dziewczyna stworzyła swoją dość kontrowersyjną listę ślubnych zasad.

trwa ładowanie posta...

Oczywiście znajdziecie tam typowe, dobrze nam wszystkim znane ślubne zasady i goście np. mają zakaz noszenia białych strojów. Kennedy zdecydowała się też np. na coś, co ostatnio częściej pojawia się w ślubnych wytycznych tzn. zabroniła gościom przychodzić z dziećmi.


Moje druhny dostały ścisłe instrukcje - jeśli ktoś wejdzie ubrany na biało, to wyleje się na niego butelkę czerwonego wina i wyjdzie, zanim tego kogoś zobaczę. Podczas ceremonii nie chce też krzyków. Nie chcę, żeby twoje dzieci biegały na parkiecie, podczas gdy ja próbuję zatańczyć mój pierwszy taniec, a ty akurat jesteś przy barze.

Ślub bez telefonów i podpieraczy ścian

Trochę bardziej kontrowersyjne zasady dotyczą np. telefonów. Goście mają ich nie używać w trakcie ślubu. Marks nie chce też, żeby na jej przyjęcie przyszli "nudni" ludzie, więc wszyscy mają się dobrze bawić i tańczyć.


Jeśli nie zamierzasz w pełni wykorzystać czasu ślubu i zamierzasz siedzieć tam, narzekać lub być nieszczęśliwym, to bardzo mi przykro, ale nie chcę cię na mojej uroczystości. Nie chcę płacić tylu pieniędzy, żebyś się tam po prostu nudził.

trwa ładowanie posta...

Wszyscy mają być też mili dla personelu, bo Kennedy chce, żeby traktowali ich jak gości. Nie mogą też używać mikrofonu bez jej zgody, a gdyby mieli jakiś problem mają pytać jej mamy i nie zawracać jej głowy pierdołami. Za to, jeśli będą chcieli pojawić się na przyjęciu nago, mogą to zrobić. Po prostu mają się czuć swobodnie.


Jeśli chcesz pojawić się nago, zjawiasz się nago. Jeśli chcesz założyć strój z siateczki, zakładasz strój z siateczki. Dopóki czujesz się komfortowo i szczęśliwie, to ja też jestem szczęśliwa.

Czy to zbyt surowe zasady?

Dziewczyna zdaje sobie sprawę z tego, że jej zasady mogą być według niektórych zbyt surowe, ale to jej dzień i chce, żeby był zorganizowany na jej zasadach. Poza tym jest perfekcjonistką i woli o wszystko zadbać wcześniej.

Większość komentujących TikToka Kennedy, zgadza się z jej zasadami, choć faktycznie uważają, że dziewczyna momentami bywa zbyt surowa. Może więc jej lista jest naprawdę dobrą wskazówką dla wszystkich, którzy właśnie planują swoje wesele? Rozważyłabym tylko te "nagie stroje"…

trwa ładowanie posta...

Źródło: Independent

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Life Balance Congress. "Rytuał płacenia" podbija TikToka