SkyShowtime w Polsce. Cena, data premiery

SkyShowtime wkrótce wchodzi do Polski. Ile będzie kosztować?

Źródło zdjęć: © Licencjodawca
Marta MuniakMarta Muniak,19.01.2023 15:05

Oto coś, czego wszyscy potrzebowaliśmy. Kolejna platforma streamingowa. Tym razem do Polski wchodzi SkyShowtime. Jaka jest oferta i ile będzie kosztować nowy serwis VOD?

17 stycznia pojawił się post na fanpage’u SkyShowtime Polska na Facebooku. Platforma przywitała się z polskimi widzami kultowym cytatem z "Madagaskaru":

Kowalski, pilot! Wiesz, o jakim filmie mówimy?🐧 Zarejestruj się wcześniej i zyskaj dostęp do zakulisowych wiadomości i aktualizacji z polskiego biura #SkyShowtime jeszcze przed premierą!

trwa ładowanie posta...

SkyShowtime w Polsce. Oferta

Co może nam zaoferować kolejna już platforma streamingowa? Okazuje się, że całkiem sporo. SkyShowtime ma w swojej ofercie produkcje Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios i Peacock.

W katalogu nowego serwisu znajdą się też seriale, które niedawno zniknęły z HBO Max. SkyShowtime nabyło bowiem prawa do 21 europejskich seriali wyprodukowanych przez platformę Warner Bros. Discovery.

SkyShowtime Originals, czyli lokalne seriale na nasz rynek

Okazuje się, że na SkyShowtime będziemy mogli oglądać nie tylko wcześniej wspominane seriale, które już powstały, ale też cztery zupełnie nowe. Bedą to: "ID"( prod. Finlandia i Szwecja), "The Winner" (prod. Czechy i Słowacja), drugi sezon "Tak czy owak" (prod. Hiszpania) oraz "Warszawianka" (prod. Polska). Produkcje oznaczone będą jako SkyShowtime Originals.

'Warszawianka" - polski serial SkyShowtime Originals

"Warszawianka" zapowiada się naprawdę jakościowo. Za scenariusz opowiada Jakub Żulczyk ("Ślepnąć od świateł"), natomiast za reżyserię Jacek Borcuch. Gwiazdą serialu jest Borysa Szyc, który wcieli się w rolę warszawskiego pisarza w "kryzysie wieku średniego".

trwa ładowanie posta...

SkyShowtime. Kiedy w Polsce? Jaka cena?

Jeśli wierzyć przeciekom, SkyShowtime wejdzie do Polski już w połowie lutego 2023 roku. Miesięczny koszt dostępu do platformy w Polsce nie jest jeszcze znany. Wiemy natomiast, że cena w innych krajach europejskich wynosi 6,99 euro miesięcznie. Możemy więc założyć, że koszt będzie oscylował wokół 33 złotych.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 103
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 61
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Borysowi jaja ucięli i stał się Borysą?
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Janusz,zgłoś
46,99zł miesięcznie pozdrawiam
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się