Siostry w miłosnym trójkącie

Siostry mają tego samego męża. Nie to jest najdziwniejsze

Źródło zdjęć: © @2wives1guy / TikTOk
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,05.01.2024 08:00

Historia jak z brazylijskiej telenoweli wydarzyła się naprawdę na Florydzie. Trzy osoby żyły w małżeństwach, po czym złączyły się w miłosnym trójkącie. Sprawa się komplikuje, gdy przyjrzymy się szczegółom relacji.

Jeśli szukacie pomysłu na scenariusz do telewizyjnego tasiemca, oto propozycja dla was. Poznajcie NicoleJustina. Oboje zakochali się w sobie już w szkole średniej. Miłość połączyła ich do takiego stopnia, że zostali małżeństwem. Po 20 latach w ich życiu pojawiła się trzecia osoba, Lauren.

Lauren nie jest kimś przypadkowym. To siostra Nicole. Wyszła za mąż, ale po urodzeniu dwójki dzieci rozwiodła się. Bynajmniej nie została singielką, ale weszła w nowy, tym razem poligamiczny związek. Właściwie to małżeństwo - z Nicole i Justinem. Ci w momencie stworzenia relacji z Lauren mieli już troje dzieci.

Dwie siostry mają tego samego męża
Dwie siostry mają tego samego męża (@2wives1guy , TikTok)

Miłosny trójkąt po rozwodzie

Jeśli myśleliście, że do tej pory było dziwnie, to teraz złapcie się czegoś mocno. Po trzech latach poligamiczne małżeństwo rozpadło się. Siostry rozwiodły się ze sobą. Nie odeszły jednak od Justina - nadal są jego żonami.

Kobietom podobno nie przeszkadza to, że chociaż zerwały ze sobą nawzajem, to nadal są żonami tego samego mężczyzny. Lauren i Justin rozwinęli się jako małżonkowie, a miłość Nicole i Justina stała się jeszcze silniejsza.

Dwie siostry mają tego samego męża
Dwie siostry mają tego samego męża (@2wives1guy , TikTok)

Siostry mają tego samego męża

Trio prowadzi konto na TikToku @2wives1guy (tłum. dwie żony, jeden mąż). Pokazują codzienne życie i jak tworzą szczęśliwy związek. Na jednym z filmów widzimy Lauren i Nicole, które na zmianę trzymają się za ręce z Justinem. Następnie pozują do obiektywu z obrączkami na palcach.

Komentarze pod filmami nietypowego małżeństwa wyrażają poparcie dla związku. "Uwielbiam waszą atmosferę. Oglądałem wszystkie wasze nagrania i bardzo otworzyliście mi umysł. Kocham waszą rodzinę", "Jesteście cudowni", "Uwielbiam was. Jesteście wspaniali, zdrowi i piękni".

trwa ładowanie posta...

Źródło: The Sun/New York Post

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 14
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 43
  • emoji smutek - liczba głosów: 10
  • emoji złość - liczba głosów: 16
  • emoji kupka - liczba głosów: 78
Maciek,zgłoś
Poznam siostry.Moga byc przyrodnie.
Odpowiedz
14Zgadzam się5Nie zgadzam się
Alojzy,zgłoś
Jeśli im dobrze to się cieszę ich szczęściem.
Odpowiedz
12Zgadzam się8Nie zgadzam się
Heniek psychiatra,zgłoś
Kazirodztwo -raz. Brak jakiegokolwiek zasad moralnych, etyki, wartości- dwa. Tu się kłania wizyta u psychiatry - trzy.
Odpowiedz
27Zgadzam się24Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 31