Dzieli się mężem z innymi kobietami

Dzieli się mężem z innymi kobietami. Podpadła jego rodzicom

Źródło zdjęć: © kazakipb / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.01.2024 15:14

Związki poliamoryczne cieszą się coraz większą popularnością. Nie zawsze jednak spotykają się ze zrozumieniem. Rodzice Arthura O Urso nie akceptują tego, że ich syn ma osiem partnerek, w tym jedną żonę.

Trudno oszacować, jak wiele ludzi na świecie żyje w związkach poliamorycznych (z więcej niż jedną osobą w tym samym czasie). Nie są tak powszechne jak związki monogamiczne, dlatego często wzbudzają ciekawość i trafiają na nagłówki portali internetowych. Jedną z takich opowieści jest historia Luany i jej męża Arthura O Urso.

Oboje pochodzą z Brazylii. Trafili na siebie zupełnym przypadkiem. Arthur zauważył wybrankę serca w sklepie, jednak był zbyt nieśmiały, by podejść i zagadać. Zostawił swój numer na kartce za ladą z nadzieją, że Luana się skontaktuje. Metoda zadziałała do takiego stopnia, że zostali małżeństwem.

Żyją w otwartym związku
Żyją w otwartym związku (Luana Kazaki e Arthur O Urso , Instagram)

Po ślubie weszli w otwarty związek

Czasami jest tak, że mężczyźni przestają dbać o siebie po tym, gdy biorą ślub. Nie w przypadku Arthura, który po ożenieniu się rozpoczął intensywną pracę nad ciałem. W nieco ponad rok schudł ponad 27 kg. Sprawiło to, że stał się atrakcyjniejszy dla innych kobiet i zaczął dostawać wiele komplementów. Wtedy zaproponował żonie, że wejdą w związek otwarty. Kobieta z chęcią na to przystała.

Małżeństwo spotyka się z siedmioma dziewczynami - Tainą, Loreną, Kyarą, Meliną, Emelly, Thayenne i Cyntią. W zeszłym roku urządzili grupowy ślub w Sao Paulo, wskutek czego trafili na pierwsze strony gazet, gdyż w Brazylii poliamoriafpol jest nielegalna.

Żyją w otwartym związku
Żyją w otwartym związku (Luana Kazaki e Arthur O Urso , Instagram)

Związek poliamoryczny? Rodzice mają dość

Niektóre kobiety mieszkają z Arthurem i Luaną, jednak nie wszystkie mogą opuścić swoje domy. Przeszkodą jest sprzeciw rodziców. Nawet krewni Arthura mają trudność z zaakceptowaniem otwarej relacji ich dziecka, ponieważ są gorliwymi katolikami, podobnie jak większość Brazylijczyków.

"Czuję się spełniona w tym małżeństwie, ponieważ mogę uszczęśliwiać mojego męża. Jeśli on jest szczęśliwy, ja również. Kocham wszystkie dziewczyny, które do nas przychodzą. [...] To uczyniło nas silniejszymi jako jednostki oraz jako mąż i żona" - przekazała Launa portalowi "The Sun".

Poliamoryczny związek nie jest tak kolorowy jak się na pozór wydaje. Jedna z kobiet o imieniu Agatha zdecydowała się "rozwieść" z grupą, gdyż nie potrafiła znieść uczucia zazdrości. Tymczasem Arthur zamierza powiększyć rodzinę o kolejne dwie partnerki.

Źródło: The Sun

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 17
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 36
  • emoji smutek - liczba głosów: 10
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 56
Polexit,zgłoś
Ciekawe
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Ania,zgłoś
Wydaje się,że do pełni szczęścia w sypialni brakuje tylko kozy.Czego w nowym roku życzę w połowie szczęśliwej rodzinie.
Odpowiedz
17Zgadzam się4Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Mąż,zgłoś
A ja mam żonę dzieci i trzy kochanki i co z tego
Odpowiedz
6Zgadzam się7Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 37