seriale
Reality show Squid Game od Netflixa! Zapiszcie się! Nie, nikt nie (powinien) umrzeć
Alternatywy dla Kuby Wojewódzkiego

Masz dosyć Wojewódzkiego? Oto 7 CIEKAWSZYCH alternatyw

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwier NytkoOliwier Nytko,07.07.2021 10:45

Serio, czy nie wydaje się Wam, że Kuba Wojewódzki jest na ekranach telewizorów już od dziesiątek lat? Jeżeli macie go dosyć (lub szukacie alternatyw), oto kilka propozycji

bFOwbuEj

Nigdy nie byłem największym fanem polskich programów typu talk-show. Szczerze? Większość była bardzo nudna albo zniknęła po chwili. W sumie od 6 lat nie oglądam telewizji (no, oprócz WP Pilota), więc nie wiedziałem, co tam aktualnie słychać u ulubieńca TVN-u: Kuby Wojewódzkiego.

Uzbroiłem się w TVN Playera i przez ostatnie kilkanaście dni oglądałem na drugim ekranie wszystkie ostatnie sezony show Kuby. Szczerze? Tak, jest to jedyny talk-show w TV, który trzyma „jakiś” poziom. Czy prowadzący zmienił się jakoś przez te kilkanaście lat? Nie za bardzo. Nadal nie daje dojść gościom do słowa, jest denerwujący i musi się ciągle wspierać „osobą na słuchawce”. Nadal jednak w jakiś sposób przyciąga widzów do siebie. No i hej: ostatnio program stara się być bardziej atrakcyjny dla młodych osób, stąd zaproszenie m.in. Ekipy Friza czy Krzysztofa Gonciarza. Ot, „przyciągnijmy młodą widownię”.

Ale tak naprawdę, czy nie denerwuje Was już trochę Kuba? Jeżeli tak, to na polskim podwórku mamy trochę alternatyw. Może żadna skąpo ubrana osoba nie wyjdzie z dzbankiem wody, ale przynajmniej dowiecie się czegoś ciekawego.

Imponderabilia

Najmocniejsze historie z Szpitalnego Oddziału Ratunkowego opowiada ratownik: Janek Świtała

Show Karola Paciorka, które powstało w trakcie „przerwy” od współtworzenia „Lekko Stronniczych”. Merytoryczny? Bardzo. Dla wielu z Was odcinki mogą być odrobinę za długie, ponieważ w gruncie rzeczy jest to taka rozmowa-rzeka. Momentami dla niektórych może być odrobinę nudny, ale na pewno wyniesiecie od Paciorka więcej niż od Wojewódzkiego.

Jacob Borkowski Show

CO MAMA LILMASTI MYŚLI O SEXMASTERCE? #JBS4

Stosunkowo mały, bo posiadający *jedynie* 39,4 tysiące subów kanał na YT. ALE ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ. Nie żartuję. Sama realizacja trzyma poziom największych hostów ze Stanów Zjednoczonych. Jacob Borkowski Show przypomina mi bardzo, ale to bardzo typowe wieczorne show z USA. Coś jakbyście oglądali Stephena Colberta czy Jimmiego Fallona, ale po polsku. Dobór gwiazd także jest doborowy: spotkacie Kingę Sawczuk z TikToka, Lil Masti czy Marcina Dubiela. Jacob zdobył u mnie suba — i Wy też powinniście go tam zostawić.

Lekko Nie Będzie

NAJOSTRZEJSZA ROZMOWA z GARGAMELEM!

Tomasz Działowy vel. Gimper zbliżył się najbardziej do poziomu Kuby Wojewódzkiego w swoim talk/game-show „Lekko Nie Będzie”. Młode gwiazdy oraz nastawienie na robienie ogólnopojętego „show” sprawiło, iż był to taki mały klejnocik na polskim YouTube.

bFOwbuEl

Pomimo tego, że show nie nadaje od ponad roku, Gimper ostatnio na swoich stories zapytał fanów o powrót LNB. Trzymam kciuki za powrót!

Let's Be Clear!

Transpłciowość - Gonciarz x Quebonafide gość: Kacper Potępski | Let's Be Clear! #3

“Let's Be Clear!” to wspólna seria podcastów Gonciarza i Quebo sponsorowana przez Sprite. Zastosowany został tutaj prosty, acz dobry koncept: wywiad-rzeka z ciekawymi/ważnymi osobami. W momencie tworzenia tej listy pojawił się trzeci odcinek o transpłciowości z Kacprem Potępskim.

bFOwbuEn

“LBC” jest świetnie nagrany i zmontowany oraz porusza ważne tematy. Czekam na następne odcinki!

7 metrów pod ziemią

To nie jest talk-show w stylu Kuby Wojewódzkiego, ale bardziej jego ciemniejszy odpowiednik. Prowadzący program, Rafał Gębura, w garażu podziemnym przeprowadza wywiady z najróżniejszymi osobami. Od celebrytów, przez matkę niepełnosprawnego dziecka, po oficera kontrwywiadu PRL.

Duży w Maluchu

Czy właśnie naginam zasady tej listy? Odrobinę. Mimo to "Duży w Maluchu" łączy wywiady z celebrytami, influencerami (ostatnio pojawiła się nawet Lil Masti!) i przedsiębiorcami. No i oprócz samych wywiadów, spotkacie tutaj więcej zawartości motoryzacyjnej.

A jeżeli chcecie posłuchać dwóch młodych osób, to może…

Dwóch Typów Podcast

Dwóch Typów Podcast | Epizod 149 - Liż Tuńczyka Tylko z Góry

Gargamel i Generator frajdy tworzą jeden z popularniejszych podcastów w Polsce. Mówią w nim… o wszystkim. Tak, zdarzają się odniesienia do gorących tematów, np. wypowiedź Gargamela o głośnym wpisie Filipa Chajzera sprzed dwóch miesięcy. Mniej „szoł”, a więcej dość specyficznego contentu. Nie trafi to do wszystkich, ale większości powinno się spodobać.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Bądźcie życzliwi: Modlitwa i posłuszeństwo" - przerażający dokument Netfliksa o religijnej sekcie