trendy
Będzie nowy chatbot od OpenAI. Jak działa ChatGPT4?
Seksworkerki obeszły zabezpieczenia TikToka

Seksworkerki obeszły zabezpieczenia TikToka. Ich streamy wyświetlają się dzieciom

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.02.2022 13:49

Jeśli regularnie zaglądacie na TikToka, prawdopodobnie trafiliście na TE streamy - jakaś randomowa kobieta wykonuje rytmiczne ruchy, symulując seks z tysiącami widzów. Dlaczego aplikacja zezwala na tego typu content?

TikTokiem zawładnął nowy trend, który z całą pewnością nie powinien zaistnieć na tej platformie. Polega on na tym, że młoda osoba - zazwyczaj kobieta - symuluje seks podczas transmisji na żywo. Problem z tego typu streamami jest taki, że mogą się wyświetlić każdemu w sekcji Dla Ciebie. TikTok jest świadomy zagrożenia, ale administratorzy nie zawsze są w stanie zadziałać w porę.

TikTok zabrania nie tylko przedstawiania nagości i aktów seksualnych, ale i treści, które "naśladują, sugerują lub przedstawiają czynności seksualne". Aplikacja stosuje te zasady ze względu na troskę o najmłodszych użytkowników, którzy stanowią spory odsetek na TikToku. Według danych serwisu Statista aż 25% użytkowników TikToka to osoby w wieku 10-19 lat.

TikTok poleca livestreamy seksworkerek

Na streamie najczęściej występuje jedna kobieta. Jest ubrana, a kamerka pokazuje ją od ramion w górę. Osoba zazwyczaj leży na łóżku i wpatruje się w ekran telefonu, jednocześnie wykonując rytmiczne ruchy ciałem. W ten sposób udaje, że uprawia seks z widzami. Niekiedy odpowiada na komentarze lub czyta książkę. Jeśli nagle traficie na taki stream, możecie poczuć się zdezorientowani.

Seksworkerki mogą zarabiać na streamach. W jaki sposób? Podczas transmisji na żywo fani mogą wysyłać twórczyni prezenty - te z kolei da się wymienić na prawdziwe pieniądze.

Seksworkerki na TikToku
Seksworkerki na TikToku (TikTok)
Seksworkerki na TikToku
Seksworkerki na TikToku (TikTok)
trwa ładowanie posta...

Warto podkreślić, że TikTok promuje erotyczne streamy użytkownikom, którzy w ogóle nie chcą ich oglądać. Dlaczego tak się dzieje? Być może dlatego, że algorytm zauważa, jak wielką popularnością cieszą się transmisje seksworkerek - i dlatego poleca je osobom, które nie chcą ich oglądać.

Trend na TikToku
Trend na TikToku
Trend na TikToku
Trend na TikToku
Trend na TikToku
Trend na TikToku

W jaki sposób walczyć ze streamami przedstawiającymi symulowany seks? Zgłaszać je natychmiast do TikToka, aby admini zakończyli transmisję i zablokowali twórcę/twórczynię.

Źródła: Mashable/TikTok/Twitter

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
TikTokToDno,zgłoś
Najlepsze jest to, że gdy za każdym razem widzę taką transmisję i ją zgłaszam to Tik Tok odpowiada, że nie widzi żadnych naruszeń ich zasad.
Odpowiedz
3like0dislike
Kamil,zgłoś
Czy footwearstory jest legit?
Odpowiedz
0like1dislike
Kamil,zgłoś
Czy footwearstory jest legit?
Odpowiedz
0like2dislike
Komentarze (3)
arrow
Artysta zrobił symulator śmierci. Chętnych na testy nie brakuje