popkultura
Taco Hemingway drugim Podsiadło? Chaos przy sprzedaży biletów
Influencerka deportowana z Bali

Rosyjska influencerka deportowana z Bali. Pozowała nago pod 700-letnim świętym drzewem

Źródło zdjęć: © Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.05.2022 17:06

Rosjanka Alina Fazlejewa i jej mąż otrzymali zakaz wjazdu na Bali na okres sześciu miesięcy. To efekt rozbieranej sesji w świętym dla Indonezyjczyków miejscu. Służby dowiedziały się o sprawie, bo para pochwaliła się zdjęciami w mediach społecznościowych.

Alina Fazlejewa zgromadziła na Instagramie blisko 30 tys. obserwujących. 1 maja Rosjanka opublikowała zdjęcie, przez które ona i jej mąż Andriej wpadli w poważne kłopoty. Fotografia przedstawiała Alinę, która pozowała nago pod 700-letnim figowcem bengalskim, traktowanym przez lokalnych mieszkańców za święty. Drzewo rośnie na terenie świątyni Tanah Lot w miejscowości Tabanan.

Występek może uszedłby Rosjance na sucho, gdyby nie pewna balijska projektantka mody i polityk, która zobaczyła zdjęcie w sieci. Kobieta udostępniła fotografię dalej, prosząc miejscowych, aby donieśli o Alinie na policję i do urzędu imigracyjnego: - [Alina] powinna odpowiedzieć za koszt ceremonii oczyszczenia, którą lokalni mieszkańcy będą musieli przeprowadzić pod drzewem.

trwa ładowanie posta...

"Nie wiedziałam, że tak nie wolno"

Rosyjska influencerka usunęła kontrowersyjne zdjęcie, po czym opublikowała film z przeprosinami i zdjęcie spod świętego drzewa, gdy modli się o wybaczenie. - Przepraszam wszystkich Balijczyków i Indonezyjczyków, żałuję tego, co zrobiłam. Jestem sobą zażenowana, nie miałam zamiaru was obrazić, nie wiedziałam o znaczeniu tego miejsca. (...) Do wszystkiego przyznałam się na policji.

trwa ładowanie posta...

Zakaz powrotu na Bali

Rosyjskiemu małżeństwo za popełnione przestępstwo groziła kara nawet sześciu lat więzienia i grzywny w wysokości 100 tys. dolarów. Balijskie władze odstąpiły od tak surowej kary, ale zdecydowały się deportować parę turystów. Małżeństwo Fazlejewów ukarano również zakazem wjazdu na teren Indonezji na okres minimum sześciu miesięcy. Para wróciła już do Moskwy. Feralne zdjęcie znajdziecie pod tym linkiem.

Źródła: independent.co.uk/tvn24.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Jaay,zgłoś
Karanie ludzi za przytulanie się do przerośniętego krzaka. Witamy w 2022 roku
Odpowiedz
3like6dislike
zobacz odpowiedzi (2)
Komentarze (3)
arrow
"Squid Game: The Challenge". Jest pierwszy zwiastun