lifestyle
Gwyneth Paltrow atakowana na TikToku. Promuje szkodliwe zachowanie
Ross Lynch nie wiedział, że istnieje polski język. "To nie jest rosyjski?"

Ross Lynch, gwiazdor Disneya, nie wiedział, że istnieje polski język. "To nie rosyjski?"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,27.10.2022 13:00

Ross Lynch, gwiazda muzyki (?) i Instagrama, dał koncert w Polsce. Był zadziwiony, że Polacy mówią po polsku, a nie po rosyjsku.

Znajomość świata nie jest dla niektórych osób podstawową umiejętnością życiową. Jedni wolą grać na gitarze, a inni dowiadywać się, że jakiś kraj… ma swój własny język. Oto przykład młodego aktora, piosenkarza, instagramowego influencera - Rosa Lyncha, który zdziwił się, że mamy swój własny język. Notka: to się wydarzyło w 2022 roku.

Ross Lynch zaskoczony istnieniem polskiego języka

Aby was wprowadzić w świat osób, o których najpewniej nie słyszeliście nigdy: Ross Lynch to 26-letni muzyk i aktor. Mogliście zobaczyć go m.in.w sitcomach Disneya czy w "Chilling Adventures of Sabrina", gdzie wcielił się w rolę Harveya Kinkle’a. Ross wydaje muzykę od przeszło 10 lat. Teraz jest w trasie koncertowej, podczas której zawitał do Polski. I co?

trwa ładowanie posta...

Po Twitterze i TikToku zaczęło krążyć nagranie, na którym jego fani i fanki przekazują mu po polsku, że go kochają i dziękują za występ. Na to piosenkarz odpowiedział po polsku: "dziękuję". Miło, co? Po chwili dodał, że ten język się mu podoba i jest "niezły".

- Język polski to odrębny język, prawda? - zapytał piosenkarz.

Po czym grono zdezorientowanych fanów i fanek odpowiedziało, że tak.

- To nie jest język rosyjski, to jest rosyjski? - dopytywał artysta.

Sami zobaczcie:

trwa ładowanie posta...

Internauci zdumieni słowami piosenkarza Rossa Lyncha

W sieci pojawiło się trochę komentarzy, które zwątpiły w Rossa Lyncha:

"Dowiedziałaś się, że w Polsce mówimy po polsku, a nie po rosyjsku 😍 taka otwierająca oczy podróż dla Ciebie ❤" - ironizuje internautka.

trwa ładowanie posta...

"Ale ten tekst że polish its own language?????its not russian????? Bruh, co ty robisz" - dziwi się inna osoba.

trwa ładowanie posta...

"Ross Lynch mający koncert w Polsce i pyta publiczność czy polski to język oh babe 💀 do some research" - zaznacza użytkowniczka Twittera.

trwa ładowanie posta...

To zabrzmi ironicznie, ale czego oczekujecie?

Nie chcę bronić utalentowanego milionera, który koncertuje po świecie i bawi setki tysięcy osób. Ale czy naprawdę sądzicie, że nie może się zdarzyć, iż ktoś ze Stanów Zjednoczonych może nie wiedzieć, czy istnieje polski język?

Ot, dla wielu osób spoza Europy, możemy być nic nieznaczącym krajem, który leży tuż obok Rosji. Oczywiście takie komentarze, oraz pytania na koncercie (!) nie powinny mieć miejsca. Większość osób, które usłyszała oba języki (polski i rosyjski) powinna poznać różnicę raz na zawsze. A artysta jadąc do Polski powinien być lepiej przygotowany. To o co zapytał - biorąc pod uwagę trudną historię polsko - rosyjską i aktualne stosunki z Polski z Rosją - było nie na miejscu. Ale czy myślicie, że wszyscy Polacy orientują się w zawiłościach językowych Bliskiego Wschodu, Środkowej Azji, czy Afryki? Jestem pewien, że nie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 22
obejrzelibyscie nagranie do konca, a nie wyjmowali zdania wyjete z kontekstu....... on powiedzial 'dziekuje', po czym ktos z widowni krzyknal, ze to po rosyjsku, wiec on byl po prostu zdezorientowany
Odpowiedz
11like0dislike
Paula,zgłoś
Może najpierw warto obejrzeć dokładnie nagranie zanim się napisze taki artykuł? WPROWADZACIE LUDZI W BŁĄD! Gdy Ross zapytał czy polski to nasz język ktoś z tłumu krzyknął ‚it’s russian’ - to słychać na nagraniu! I wtedy on zapytał czy to prawda i nawet mówi ze tak nie myśli tylko ktoś mu to krzyknął 😪😪😪
Odpowiedz
11like1dislike
Jackk,zgłoś
W taki sposób można uwierzyć że Rosjanie nie atakują wkraczając do obcego kraju tylko chcą bronić risyjskojęzycznej ludności. To już nie jest zabawne.
Odpowiedz
2like2dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 5
Komentarze (5)
arrow
Kto wygrał "Twoje 5 Minut! 2"? Friz tego nie przewidział