seks
Biting - niebezpieczny seksualny kink. Dlaczego ludzie się burzą?
Tęczowy pocałunek, rainbow kiss

Rainbow kiss, czyli tęczowy pocałunek na TikToku. Wyzwanie dla odważnych

Źródło zdjęć: © TikTok, angelrios777, biw.always, heluvz_maddy
Anna RusakAnna Rusak,18.10.2022 07:00

Tęczowy pocałunek, czy rainbow kiss to nowe wyzwanie na TikToku. Wbrew pozorom nie ma nic wspólnego z osobami LGBT+.

Na TikToku można znaleźć naprawdę wiele rzeczy. Był już vabbing, czyli perfumy z wydzieliny z pochwy. Były też perły ze spermy, które na zamówienie tworzy jedna z użytkowniczek platformy.

Teraz czas na coś mniej oczywistego. Wiecie, czym jest tęczowy pocałunek?O dziwo nie ma niczego wspólnego z osobami LGBTQ+.

Rainbow kiss - tęczowy pocałunek. Nowe wyzwanie na TikToku.

Virale na TikToku to trudna sprawa. Czasem trafi się na coś przyjemnego, jak np. covery 56-letniego Rodgera Cleye’a. Można jednak również zostać pochłoniętym/pochłoniętą przez TikTokową otchłań i trafić na rainbow kiss, czyli tęczowy pocałunek.

O dziwo jednak tym razem trend nie polega na pokazywaniu rainbow kiss, tylko na wyszukiwaniu znaczenia tego sformułowania. Ludzie na TikToku po prostu nagrywają swoją reakcje na definicje tęczowych pocałunków. Jeśli chcecie podjąć się wyzwania, to musicie właśnie teraz włączyć kamerę TikToka, bo zaraz niestety wyjaśnię, co oznacza ten nowy trend na TikToku. Poniżej znajdziecie kilka reakcji na zachętę.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Czym jest rainbow kiss?

Wszystko zaczęło się najprawdopodobniej od filmu tiktokerek Meg i Emmy. Meg w nagraniu mówi, że dostała wiadomość, w której ktoś napisał, że chciałby sprezentować jej tęczowe buziaki. Emma zapytała, czy kobieta wie, co oznacza to sformułowanie i kazała Meg wygooglować znaczenie rainbow kiss, po czym nagrała jej reakcje.

Po definicję rainbow kiss zapraszam do "Urban dictionary". Większość ludzi na TikToku uczestniczących w wyzwaniu ma dość przerażone i zdezorientowane miny, więc weźcie to pod uwagę. Mogę tylko powiedzieć, że to trochę bardziej skomplikowana forma uprawiania stosunku przez heteroseksualne pary, gdy osoba z macicą jest w trakcie okresu.

trwa ładowanie posta...

Tak, więc jak widać definicja "tęczowych pocałunków" naprawdę nie ma niczego wspólnego ze środowiskiem LGBTQ+. Warto jednak odnotować, że millenialsi, by opisać podobny stosunek seksualny, używali sformułowania "na indiańca", które teraz, biorąc pod uwagę stosunek do słowa "indianin", jest już raczej mało poprawne.

Sorry, jeśli przeczytaliście definicję "tęczowych pocałunków" i nie nagraliście TikToka, to nie możecie już wziąć udziału w tym trendzie. Żeby nie było - uprzedzałam! W każdym razie, jak widać nie jest to nowe zjawisko, więc chyba nie ma co robić z niego takiej dziwnej rzeczy, prawda? Choć rzeczywiście, ciekawe jest, czemu ktoś nazwał to "tęczowym pocałunkiem"…

trwa ładowanie posta...

Źródło: TikTok, www.urbandictionary.com, popbuzz

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
Komentarze (0)
arrow
Kacper Błoński apeluje: "Stop shaming ten seconds u facetów"