Quebonafide i Miss Ti

Kuba Grabowski zbiera ekipę. "Stworzymy lepszy Team niż studio Pixar"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,17.05.2023 14:45

Młody Grabus w ostatnim czasie jest wyjątkowo aktywny na Twitterze. Akcja z głosówkami i DIY tak bardzo przypadła mu do gustu, że teraz razem ze swoimi obserwatorami będzie tworzył komiksowy team.

Onegdaj Quebonafide w ostatnich dniach wrzucił na Twittera całą masę głosówek z dyktafonu, które zawierały fragmenty jego niepublikowanych kawałków. Akcję szybko podłapali jego fani, czego wynikiem są dwa nieoficjalne utwory rapera.

"SLEEPING GAS" na feacie z Omega Sapien został połączony z dwóch fragmentów oraz refrenu z koncertu i opublikowany na YouTube.

QUEBONAFIDE X OMEGA SAPIEN - SLEEPING GAS (Unofficial Music Video)

"Czarną kawę" spotkał podobny zabieg. Brakowało jednak kilku sekund ze środka utworu, ale Kuba - w zamian za starania fanów - podrzucił link do pełnej wersji numeru. Ta ostatecznie trafiła na SoundCloud.

Oczywiście nagrań z dyktafonu było dużo więcej, jednak ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Czas pokaże, czy zdolnym fanom Quebonafide uda się wyciągnąć z nich coś jeszcze. Tymczasem przedsiębiorczy Kuba jest tak zadowolony z całej akcji, że postanowił wystartować z kolejnym projektem.

Kuba Grabowski formuje komiksowy team

W marcu pisaliśmy o komiksie Ti, który - obok lodów czy herby - jest kolejnym projektem Grabowskiego. Wtedy dostaliśmy "PROLOG MISS TI 蒂小姐", w którym poznajemy początek historii Ti. Wynika z niego, że młoda dziewczyna próbuje odnaleźć się w naszym szaroburym świecie.

Grabowski, idąc za ciosem po dziwnej, ale udanej akcji ze snippetami, postanowił znów skorzystać z pomocy swoich fanów.

"Spodobała mi się ta ostatnia sytuacja z dyktafonówkami i DIY i w obliczu tego lepszym rozwiązaniem będzie napisanie komiksu o Ti wspólnie. Każdy będzie miał w to swój wkład" - napisał Młody Grabus, pozostawiając followersom możliwość wyboru platformy, na której będzie działa się magia.

trwa ładowanie posta...

Przy okazji wyszło na jaw, że Kuba nie do końca ogarnia Discorda i potrzebuje korepetycji. Na razie jednak jeszcze nie zostało rozstrzygnięte, na którą platformę padnie wybór, choć zdaje się, że Grabus jest po stronie Discorda.

trwa ładowanie posta...

"Jak już zaczniemy, to wdrożymy Was z Magdą (odpowiedzialną za część wizualną - przyp. red.) i opowiemy, jaki jest punkt wyjścia, a później pójdziemy w jakąś stronę" - wyjaśnił Grabus w jednym z komentarzy.

"Wspólnymi siłami zrobimy to błyskawicznie. Mam już jakiś pomysł. Tylko żeby nie było bałaganu. Stworzymy lepszy Team niż studio Pixar" - podsumował swoje nowe przedsięwzięcie pod ankietą.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 153