rap
Nowa płyta Maty z datą premiery. Kiedy wyjdzie album "<33"?
Quebo

Quebo zarzucił Karty'emu przemoc wobec kobiet, a ten nazwał to "pierdołami"

Źródło zdjęć: © Itokyl / Wikimedia Commons
Michał DziedzicMichał Dziedzic,02.01.2021 10:01

Kartky stwierdził, że nie ma czasu zajmować się swoją przeszłością, bo pisze kawałki na nową płytę. Tymczasem Quebonafide rapuje o nim, że "typ z jego wytwórni tłukł kobiety jak ćwiartki".

O tym, że raper Kartky (Jakub Jankowski) jest "damskim bokserem", zaczęło się mówić pod koniec ubiegłego roku. Wówczas jego była dziewczyna, Wiktoria Cwynar, podzieliła się swoimi traumatycznymi doświadczeniami i napisała na Instagramie, jak miała być przez niego traktowana.

Zawsze powtarzał po tym, jak nazwał mnie "k..wą, sz..tą", że sobie zasłużyłam na to przez moje zachowanie. Jakie to były zachowania? Krzywe spojrzenie, sarkazm, ironiczny docinek, żart, jakakolwiek konstruktywna krytyka w jego stronę.

- Wiktoria Cwynar

- Na złamanie nosa też zasłużyłam. Dlaczego? Bo musiał łaskawie otworzyć mi drzwi, gdy wracałam z uczelni, a on wypił sześć wiśniowych 200 ml. Tak, sześć. Następnego dnia przyszłam na uczelnię z nosem dwukrotnie szerszym od opuchlizny. Mamie powiedziałam, że potknęłam się o krawężnik, wychodząc z tramwaju - wyznała wówczas Cwynar.

Wiktoria opublikowała też na YouTube nagrania mające pochodzić z kłótni z Jankowskim. Ze względu na wulgarny oraz przepełniony agresją język nie polecamy słuchania tego nagrania osobom poniżej 18 roku życia.

KOSZMAR MINIONYCH LAT

Raptem kilka dni po tym, jak eks Kartky'ego zabrała głos, w sieci pojawiły się kolejne wspomnienia kobiet, które relacjonowały, że padły ofiarą rapera. Wyciekły również maile, które muzyk miał pisać do swoich dziewczyn. Żadna z nich nie zdecydowała się jednak na dochodzenie swoich praw na drodze sądowej.

Dopiero po jakimś czasie kontrakt z raperem zerwała wytwórnia należąca do Quebo. Teraz raper bije się w pierś i w swoim najnowszym singlu Matcha Latte przyznaje, że jest mu wstyd, że współpracował z kimś takim jak Kartky.

Jeszcze wyhodowałem chwasty. Typ z mojej wytwórni tłukł kobiety jak ćwiartki. Palę się ze wstydu jak kalifornijskie laski. Dziś mu nie poświęcę nawet milimetra kartki.

- Quebonafide

Raper Kartky odpowiada Quebonafide

Po burzy, jaka na nowo rozpętała się w sieci, Kartky zabrał głos. Na InstaStory nazwał oskarżenia kierowane pod jego adresem "pierdołami" i stwierdził, że niczego się nie wstydzi. Zarzucił też Quebo hipokryzję.

"Wariaty, nie zawracajcie mi głowy jakimiś pierdołami, bo piszę Shadowplay II i nie tylko. Nie będę żył jakimiś starymi dramami i wam polecam to samo. Mam Internet, oczywiście, że słyszałem i nie zamierzam aktualnie tego komentować. Powiem tylko tyle - wers fajny, ale jak się razem zarabia pieniążki, to widocznie łatwiej się przymyka oko na pewne sprawy" - napisał.

Kartky
Kartky (Instagram)

"A niektórzy lubią pieniążki, chociaż może to zbędna złośliwość, bo nigdy tam o to tak naprawdę (chyba) nie chodziło. Dwa: każdy swoje przeżył, wiele razy z siebie dumny nie byłem, ale bez przesady - nigdy nie zostałem za nic skazany, a chętnie bym w sądzie potańczył, jakbym miał więcej czasu. I trzy, najważniejsze: warto wiedzieć, co dzieje się we własnym labelu, zanim zacznie wypowiadać się na inne tematy. (...) One love, Kuba" - dodał Kartky.

To jednak nie wszystko. Kartky wprost śmieje się z przemocy wobec kobiet w komentarzach na swoim profilu. Gdy pod zdjęciem z Czuxem jeden z internautów napisał "tylko jemu nie wp*rdol jak tej byłej lasce", raper odpowiedział: "on sympatyczniejszy w ch*j". Z kolei na komentarz "no i szacunek spadł" muzyk odparował: "jak ona ze schodów".

Dobry temat do "żartów"?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 8
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Komentarze (0)
arrow
Oliwka Brazil do hejterów: "Jestem gruba. No i co z tego?"