trendy
Burza na TikToku. "Nie chcę, żeby mój syn szukał pracy"
Befriend, czyli aplikacja do adopcji psów!

Przygarnij pieska. Powstała aplikacja, która Ci w tym pomoże!

Źródło zdjęć: © Oscar Sutton / Unsplash.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.05.2021 14:26

Grupa licealistów z Wrocławia stworzyła Befriend – aplikację umożliwiającą adopcję czworonoga. Jest ona bardzo prosta w obsłudze. Interfejs przypomina psiego Tindera!

Jak adoptować psa? Najczęściej trzeba poświęcić na to dużo czasu, bo trzeba wsiąść w samochód i szukać wymarzonego pupila po okolicznych schroniskach. Jeśli macie sprecyzowane wymagania wobec wymarzonego czworonoga (bo np. życzycie sobie suczkę o popielatej sierści), cały proces się wydłuża… A gdyby tak dało się przygarnąć pupila za pomocą kilku kliknięć w telefonie?

"Befriend to nowoczesne narzędzie do szukania wymarzonego pupila" – piszą twórcy aplikacji, która podbija serca miłośników zwierząt. Dzieło wrocławskich licealistów można pobrać za darmo z Google Play oraz Apple Store. Nawet jeśli nie myślicie o adopcji psa to warto zapoznać się z Befriend, ponieważ jest to fenomenalna aplikacja, która zrobi Wam dzień!

Befriend – jak działa aplikacja do adopcji psów?

Befriend działa podobnie jak Tinder. Po uruchomieniu aplikacji użytkownik ustala preferencje – wybiera lokalizację, odległość od schroniska, płeć pupila, rozmiar, rodzaj i kolor sierści oraz czy pies powinien być przyjazny dzieciom i innym zwierzętom. Po tym, jak użytkownik sprecyzuje swoje oczekiwania, wyświetla się lista psów. Należy kliknąć w zdjęcie czworonoga, aby przeczytać jego opis.

Jeśli spodobał Wam się pies, możecie dać mu serduszko. Myślicie o adopcji czworonoga? Zadzwońcie bezpośrednio do schroniska. Przy każdym zwierzątku w Befriend znajdują się dane kontaktowe do miejsca, w którym pies aktualnie przebywa.

trwa ładowanie posta...

Kto stoi za sukcesem Befriend?

Aplikację do adopcji psów stworzyli uczniowie z III Liceum im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu – Marcin Mularczyk, Jan Dziewoński, Filip Fret i Andrzej Pijanowski. Za oprawę graficzną Befriend opowiada Weronika Ziemięcka z wrocławskiego XV Liceum, natomiast social mediami opiekuje się Julita Blicharska z I LO w Jeleniej Górze. Aplikacja powstała w ramach projektu "Zwolnieni z teorii".

trwa ładowanie posta...

Skoro jesteśmy w temacie social mediów, to sprawdźcie, co powiedziała o nich Kendall Jenner?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 55
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Komentarze (0)
arrow
ChatGPT jeszcze potężniejszy. Uzyskał dostęp do internetu