trendy
Idealny wynalazek na lato. Stworzył trzepaczkę koszulek
Nakarm psa z OLX - edycja 2022

Nakarm psy i koty ze schroniska w akcji OLX. Wystarczy, że klikniesz

Źródło zdjęć: © OLX, Vibez.pl / Canva, Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.12.2022 14:00

"Nakarm psa z OLX" to coroczna akcja, której celem jest wsparcie zwierząt w schroniskach. 20 grudnia do inicjatywy włączono także mieszkające w schroniskach koty. W kampanię może się zaangażować każda osoba z dostępem do internetu. Wystarczy przejść na stronę organizatora i kliknąć w wybrane pole. Nie musicie wydawać pieniędzy!

W tym roku akcja "Nakarm psa z OLX" odbywa się po raz 15. W inicjatywie chodzi o to, że OLX kupuje karmę dla zwierząt w schroniskach. Beneficjentami tegorocznej edycji jest schronisko w Bydgoszczyschronisko "Czekadełko" w Wadowicach Dolnych. W projekcie bierze udział co najmniej 100 psów, tj. po 50 czworonogów z każdego schroniska.

Nakarm psa ze schroniska w akcji OLX

W karmieniu psów ze schronisk może wziąć udział każdy. Wystarczy zalogować się na platformę OLX lub aplikację mobilną OLX i zagłosować na dane zwierzę poprzez kliknięcie w przycisk "Nakarm psa". Przycisk w kształcie kości znajduje się pod zdjęciem zwierzaka na stronie akcji.

trwa ładowanie posta...

"Nakarm psa z OLX" - edycja 2022

Po kliknięciu usłyszymy wesołe szczekanie i zobaczymy efekt działania, czyli stopniowe wypełnianie się kości kolorem odmiennym od tła. W ciągu doby każdy uczestnik akcji może tylko jeden raz nakarmić zwierzę klikając przycisk "Nakarm psa". Głosowanie jest całkowicie bezpłatne.

Po zakończeniu akcji OLX sfinansuje zakup pożywienia dla zwierząt, u których kość została wypełniona całkowicie. Żeby wypełnić kość jednego zwierzęcia, wymagane jest 60 tys. kliknięć uczestników. Każde nagrodzone zwierzę otrzyma 20 kg suchej karmy.

Nakarm psa z OLX
Nakarm psa z OLX (OLX)

Do kiedy można karmić psy z OLX?

Akcja będzie trwała do 22 grudnia. Czasu zostało niewiele, więc warto poklikać na stronie. OLX jeszcze przed wigilią świąt Bożego Narodzenia poinformuje o liczbie nakarmionych zwierząt oraz ilości przekazanej karmy.

trwa ładowanie posta...

"Nakarm kota z OLX" - edycja 2022

20 grudnia OLX ogłosiło, że do akcji dołączyły koty ze schronisk. Serwis apeluje do wszystkich kociarzy o włączenie się w inicjatywę. Wsparcie nic nie kosztuje, zasady są takie same jak w przypadku psów. Wystarczy wejść na stronę organizatora, wybrać zwierzę i kliknąć w zaznaczone pole.

trwa ładowanie posta...

W 2021 roku OLX nakarmiło ponad 120 zwierząt. Relację z przekazania karmy możecie obejrzeć na poniższym nagraniu.

Nakarm Psa z OLX - przekazanie karmy

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 28
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Maga,zgłoś
Szlachetna I słuszna inicjatywa tylko dlaczego dostaną karmę tylko zwierzęta, które będą nakarmione w 100 procentach a co z tymi, którym się nie udało? . Mam nadzieję, że osoby pracujące w schroniskach uczciwie obdaruja karma wszystkie potrzebujące zwierzęta.
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Czy nastolatkowie stosują fact-checking? Niepokojący raport