popkultura
Taylor Swift w "Lavender Haze". Zakochana w transpłciowym modelu
Dominic Fike

Aktor "Euforii" Dominic Fike fantazjuje o Amber Heard: "Jest seksowna"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, TikTok
Anna RusakAnna Rusak,01.06.2022 10:30

Dominic Fike z "Euforii" podczas koncertu dzieli się z fanami swoimi "fantazjami". Problem polega na tym, że w jego wizjach bije go Amber Heard, co sam postrzega jako "gorące". Kiedy przestaniemy żartować z przemocy domowej?

Jeśli oglądaliście drugi sezon "Euforii", to z pewnością kojarzycie Dominica Fike, który w serialu wcielał się w rolę nowego przyjaciela Rue - Elliota. Teraz w przerwie od filmowania aktor poświeca się swojej drugiej pasji.

Tak, muzyka kręci Dominica nie tylko w serialu. Fike aktualnie koncertuje i pewnie nie byłoby w tym niczego fascynującego, gdyby nie fakt, że podczas jednego ze swoich występów odniósł się do sprawy Amber Heart i Johnny'ego Deppa.

Dominic Fike fantazjuje o Amber Heart

Pewnie większość z was śledziła to, co działo się wokół sprawy Amber i Johnny'ego. Choć proces już się zakończył (jeszcze nie znamy wyroku), to emocje wokół niego nie słabną i w zasadzie codziennie ktoś opowiada się po czyjejś ze stron.

Do tego grona komentujących postanowił dołączyć Dominic Fike. Na koncercie dla studentów na Northwestern University powiedział publiczności, że chce być z nią "szczery", po czym wyznał, że fantazjował o Amber.


Powiem wprost, nie będę owijać w bawełnę. Ludzie, uważam, że Amber Heard jest seksowna. Wiem, że to nie jest popularna opinia i nie to jest teraz najważniejsze, ale fantazjowałem, jak mnie bije. Uważam, że to gorące.

trwa ładowanie posta...

Fantazjowanie o przemocy domowej - czy może być coś gorszego?

Oczywiście w sieci fani aktora bardzo szybko skrytykowali jego postawę. Stwierdzili, że jego komentarze były "dziwne" i "obrzydliwe". W zasadzie też ciężko im się dziwić, w końcu zachowanie Fike jest co najmniej oburzające.

trwa ładowanie posta...

Przypominam, że sprawa między Deppem a Heard dotyczy przemocy domowej. Fantazjowanie w jakikolwiek sposób o osobach biorących udział w procesie w tej sprawie jest bardzo niestosowne, a mówienie jeszcze o tym, że "bycie bitym przez Amber jest gorące", wydaje się już całkowicie nie na miejscu.

Przemoc domowa to poważny problem, a nie powód do żartów. Naprawdę wiele osób codziennie musi się z nią zmagać i przez nią cierpieć, więc takie "fantazje" są zwyczajnie okrutne. Dodajmy jeszcze, że Dominic nie skomentował całej sprawy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Osioł z "Shreka" dostanie swój film? Tego chce Eddie Murphy