One world

Pomóż planecie z WFF i podejmij wyzwanie! Wystarczy 5 tygodni

Źródło zdjęć: © Victor Miyata z Pexels / Pexels
Anna RusakAnna Rusak,16.01.2021 12:48

Można zostać bohaterem/bohaterką w pięć tygodni? Można. Wystarczy, że zapiszecie się do nowego programu WFF i przystąpicie do 5 tygodniowego - i co ważne, darmowego - kursu.

Nowy rok to oczywiście czas postanowień. Wielu z nas planuje jakieś zmiany, niektórzy chcą coś polepszyć, inni chcą spróbować czegoś nowego. Dobrym rozwiązaniem może być np. wzięcie udziału w Veganuary. Jeśli jednak chcielibyście przy okazji takich postanowień zostać bohaterem/bohaterką, to WWF ma dla Was idealną propozycję.

Wystarczy wejść tutajzapisać się do ich nowego programu "Go from zero to planet-hero this 2021", który pomoże Wam w tym roku nie tylko zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia, ale i polepszy los naszej planety. W skrócie – zostaniecie bohaterami i bohaterkami, jakich nasza Ziemia teraz potrzebuje.

Na czym polega to wyzwanie? Przez pięć tygodni będziecie dostawali od WWF-u maile dotyczącego wybranego przez Was zagadnienia. Może się zdecydować na klimat, żywność, oceany, świeżą wodę, lasy i dziką przyrodę. W wiadomościach będą przychodziły informacje, które pokażą Wam, z czym zmaga się interesujący Was obszar i co możecie zrobić, by polepszyć jego sytuację.

trwa ładowanie posta...

Przez zmianę swoich nawyków, pogłębioną wiedzę i większą świadomość będziecie mogli realnie wpłynąć na naprawę tego miejsca. Dowiecie się, jak możecie choć odrobinę poprawić sytuację naszej planety, a jest to w obecnych czasach i perspektywie kryzysu klimatycznego – pamiętajcie, zegar wciąż odlicza – niewątpliwe bardzo potrzebna nam wszystkim wiedza.

Ja zapisałam się do programu, który pomaga chronić oceany, ponieważ po obejrzeniu filmu o ośmiornicy, o którym wspominałam tutaj ten temat jest mi wyjątkowo bliski. Z pierwszego maila dowiedziałam się przede wszystkim, jak minimalizować ilość zużywanego przeze mnie plastiku oraz jak wpływa on na środowisko wodne.

My Octopus Teacher | Official Trailer | Netflix

Po skończonym kursie na pewno podzielę się z Wami swoimi wrażeniami, a tymczasem zachęcam Was do wzięcia udziału w tym pięknym i ważnym wyzwaniu. To jak? Mamy na vibezowym pokładzie przyszłych bohaterów i bohaterki?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0