ludzie
Jarosław Kaczyński proponuje młodym "nowy model życia". A mi jest słabo [OPINIA]
Polska tiktokerka, haaipapi będzie sobowtórem Chloe z "Lucyfera"?

Polska TIKTOKERKA będzie sobowtórem Chloe z "Lucyfera"?

Źródło zdjęć: © Instagram, TikTok, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.08.2021 07:57

Czuliście się kiedykolwiek tak, że wyglądacie, jak postać z jakiegoś serialu czy gry? Influencerka haaipapi mówiła, że wygląda jak pewna postać z "Lucyfera" i wiecie co? Chyba twórcy tego serialu w końcu to zauważyli!

bGxtePCH

Ostatni sezon "Lucyfera" nadchodzi wielkimi krokami. Szósty sezon zadebiutuje już 10 września na Netflixie. Ponieważ do premiery nie pozostało wiele czasu, to rozkręca się kampania marketingowa. Czy bohaterka tego newsa będzie zaangażowana w promowanie serialu?

Oto influencerka haaipapi

Agata Świderska: 20-latka z ogromnym followingiem na TikToku - ma tam ponad 600 tysięcy obserwujących. Już wcześniej przewijało się u niej stwierdzenie, że jest bardzo podobna do głównej postaci z "Lucyfera", czyli Chloe Decker granej przez Lauren German.

Czy jest? Sami musicie to zobaczyć. Ostatnio oficjalne konto "Lucyfera" na Instagramie napisało do niej tajemniczą wiadomość :O Co więcej, haaipapi została też zaobserwowana przez owe konto!

trwa ładowanie posta...

To nie fejk, gdyż obserwuję konto haaipapi. Wysłali jej także wiadomość, której kawałek mogliście zobaczyć na TikToku.

Oficjalne konto "Lucyfera" obserwuje haaipapi :O
Oficjalne konto "Lucyfera" obserwuje haaipapi :O (Instagram)

Nie, Agata nie wystąpi w serialu, ponieważ wszystko zostało już nagrane. Ale! W komentarzu pod nowym filmem przekazała, że będzie współpracować z serialem. Jak? Moim zdaniem będzie promować nadchodzący sezon.

bGxtePCJ

Odezwał się do mnie oficjalny profil Lucyfera na Instagramie z propozycją współpracy. Nie będę tam grać, ale jest to akcja, której nie miał jeszcze nikt w Polsce. Wiąże mnie umowa o poufności dlatego nie mogę podać konkretów.

trwa ładowanie posta...

Czy haaipapi jest podobna do Chloe?

Porównajcie obie osoby:

trwa ładowanie posta...

Jak dla mnie, tak! Może i nie wyglądają identycznie, ale są bardzo do siebie podobne. Brawo za taki ruch dla osób zajmujących się marketingiem "Lucyfera". Ciekawe, co pokaże niedaleka przyszłość!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Zbita Filiżanka na YouTube. Stereotypy, obrażanie i szurowanie