trendy
Czarnek odpowiada krytykom podręcznika HiT. "Obrzydlistwo w najczystszej postaci"
Huggy Wuggy - co to?

Policja ostrzega przed Huggy Wuggy. To POTWÓR, który straszy dzieci na TikToku

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,04.04.2022 14:30

TikTokiem zawładnął Huggy Wuggy. Jest to animowany stwór z niebieskim futrem i przerażającymi ustami, który "chce się przytulać i zabijać". Filmy z udziałem bestii traumatyzują najmłodszych użytkowników internetu.

bFQziZsP

TikTok to aplikacja, którą kojarzymy z odmóżdżających filmików, układów tanecznych i dziwnych wyzwań. Raz na jakiś czas na platformie pojawia się trend, który wywołuje kontrowersje. Nie inaczej jest w przypadku Huggy Wuggy, czyli przerażającego stwora, który zawładnął TikTokiem. Głos w tej sprawie zabrała brytyjska policja.

Huggy Wuggy jest antagonistą z gry wideo Poppy Playtime. To survival horror, w którym gracz musi przetrwać w opuszczonej fabryce zabawek. Rozgrywka konfrontuje nas z wieloma przeciwnikami, wśród których najbardziej przerażający jest futrzany niebieski potwór Huggy Wuggy.

Huggy Wuggy jest trendem w internecie

Stwór zainspirował youtubera TryHardNinja do nagrania piosenki na temat Huggy Wuggy. Z utworu dowiadujemy się, co chce robić niebieska bestia: Biegaj w kółko w ciemnym pokoju, zaprzyjaźnij się, wkrótce do ciebie przyjdę, zatopię zęby w twoim ciele i cię zjem.

HUGGY WUGGY SONG "Free Hugs" (Poppy Playtime)

Filmy z udziałem Huggy Wuggy generują miliony wyświetleń zarówno na YouTube, jak i na TikToku. Wiele z tych klipów ma za zadanie przerazić widza. Niebieski potwór pojawia się nagle na ekranie i rozwiera paszczę, tak jakby chciał wyskoczyć do świata rzeczywistego. Niektóre klipy z Huggy Wuggy pobudzają lepiej niż łyk czarnej kawy.

Huggy Wuggy Chase Scene [Poppy Playtime]

Policja ostrzega przed Huggy Wuggy

Chris Conroy, oficer ds. ochrony cybernetycznej w Dorset Police (Wielka Brytania) zaapelował do rodziców, aby zwrócili uwagę, co ich pociechy oglądają w internecie.

bFQziZsR

Trend ogarnął TikToka i YouTube'a. Ludzie nagrywają filmy i piosenki, w których wykorzystują drastyczne obrazy z udziałem podobnej do niedźwiedzia postaci z ostrymi jak brzytwa zębami. W tych materiałach chodzi o to, aby przerazić widza i z całą pewnością nie jest to coś, co powinny doświadczyć wasze dzieci.

- Chris Conroy

Brytyjska policja donosi, że niektóre dzieci odtwarzają trend w szkołach, powtarzając upiorny wierszyk: Mogę cię przytulać tak długo, aż wydasz z siebie ostatnie tchnienie.

Brytyjskie media przytaczają wypowiedzi zaniepokojonych rodziców i nauczycieli, którzy nie chcą, aby ich dziedzi rozmawiały o Huggy Wuggy. Sądzicie, że jest się czego obawiać?

bFQziZsT

Źródła: Dexerto/Daily Mail

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Błąd404,zgłoś
Wszyscy zbyt to przeżywają. I niepotrzebna afera jest.
Odpowiedz
8
like
3
dislike
apollo13,zgłoś
tik tok jest od 13 lat
Odpowiedz
10
like
1
dislike
sajdoczeQ,zgłoś
Gra nie 16+ a 12 ;) Zwykły horror jak kazdy inny np. FNaF
Odpowiedz
16
like
1
dislike
zobacz odpowiedzi (2)
Zobacz komentarze: 9
Komentarze (9)
arrow
Memiarze psują sens "Minionki: Wejście Gru"? Kina ZAKAZUJĄ wchodzenia w garniturach