popkultura
"Rick i Morty". Zwiastun 6. sezonu trafił do sieci. Zapowiada się grubo!
Instrukcja na pogrzeb

92-letnia tiktokerka zaprasza na swój pogrzeb. "Upijcie się i nie płaczcie"

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.04.2022 14:00

Czy o śmierci można opowiadać w humorystyczny sposób? Babcia Droniak, którą na TikToku obserwuje prawie 4 mln osób, udowadnia, że pogrzeb nie musi być smutnym wydarzeniem. Seniorka opublikowała wideo, w którym instruuje żałobników, co mają robić, kiedy ona umrze.

bFZZkasz

Jeśli szukacie swojej nowej ulubionej tiktokerki, właśnie ją znaleźliście. "Cześć, jestem 92-letnią babcią i celebrytką", pisze o sobie @grandma_droniak. Twórczyni raczej nie wykąpie się w basenie w kulkami ani nie skoczy na bungee, ale nauczy was czegoś o wiele lepszego - jak podchodzić do życia z dystansem i poczuciem humoru.

Babcia Droniak jest TOP. Seniorka doradza fanom w sprawach sercowych, wspomina czasy swojej młodości, promuje akcje charytatywne. Kobieta prowadzi serię tiktoków, w ramach której pokazuje swój outfit. Śpieszcie się ją obserwować, bo seniorka opublikowała wideo, którego adresatami są... żałobnicy na jej pogrzebie.

92-latka nagrała instrukcję na swój pogrzeb

Influencerka nagrała tiktoka, w którym tłumaczy trzy zasady, które mają obowiązywać na jej pogrzebie. W filmie, który w dobę po publikacji wygenerował ponad 10 milionów wyświetleń, Babcia Droniak apeluje do żałobników:

  • Możecie płakać, ale nie za długo. Nie zachowujcie się głupio;
  • Bertha nie jest zaproszona. Nie pozwólcie jej przyjść;
  • Po wszystkim upijcie się. Pamiętajcie, aby wznieść za mnie toast.
bFZZkasB

Babcia Droniak podkreśla, że nie zamierza prędko odejść z tego świata, ale publikuje materiał, aby nikt nie zapomniał o zasadach.

Kim jest Bertha?

Sekcja komentarzy pod filmami Babci Droniak jest jednym z najsympatyczniejszych miejsc na TikToku. Fani seniorki apelują do niej: - Musimy wiedzieć, kim jest Bertha! Dlaczego ona nie może przyjść na twój pogrzeb? - Kobieta doprecyzowała w komentarzach, że żałobnicy nie muszą czekać z upiciem się aż skończy się ceremonia pogrzebowa - mogą być pijani w jej trakcie.

bFZZkasD

Źródło: TikTok

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Better Call Saul: Sezon 6. Zaskakujące zakończenie serialu [RECENZJA]