Dziewczyny trollują Telewizję Republika pocałunkiem

Pocałunek kobiet w TV Republika. "Po co się obnosić?"

Źródło zdjęć: © canva
Marta Grzeszczuk,
03.01.2024 10:15

Widzowie Telewizji Republika mieli okazję zobaczyć na wizji całujące się młode kobiety. Trolling konserwatywnej stacji staje się popularnym wyzwaniem.

2 stycznia relacja na żywo Telewizji Republika z protestów przeciw zmianom w TVP została ponownie urozmaicona przez młode osoby o progresywnych poglądach. Trollowanie stacji prezentującej linię ideologiczną PiS odbija się dużym echem w mediach społecznościowych.

Kobiety całowały się na wizji Telewizji Republika

trwa ładowanie posta...

Pisaliśmy już o dwójce młodych mężczyzn, którym udało się wyrazić na wizji Telewizji Republika ubolewanie na temat podziałów społecznych, do których doprowadziła TVP w ciągu ostatnich ośmiu lat. 2 stycznia dwie młode kobiety całowały się w kadrze relacji na żywo z kolejnego dnia niewielkiego protestu pod siedzibą telewizji publicznej w Warszawie.

Nagranie w błyskawicznym tempie obiegło media społecznościowe. Wiele komentarzy wyraża rozbawienie skutecznym trollingiem regresywnej stacji i poparcie dla młodych kobiet. Również aktywistka Maja Staśko opublikowała na portalu X kadr z wydarzenia z opisem: "Dziewczyny pokazują konserwatywnym widzom TV Republika, jak wygląda prawdziwa miłość".

Komu wolno obnosić się z uczuciami?

Zarówno pod wpisem Staśko, jak i pod innymi relacjonującymi to wydarzenie pojawiają się klasyczne narzekania na "obnoszenie się ze swoją seksualnością" przez osoby LGBTQ+. Często są podszyte fałszywą troską, jak np. w tym komentarzu: "Tak dalej róbcie to na siłę, wciskając się gdzie można to na pewno poprawi waszą pozycję. Nachalność nie jest w cenie".

trwa ładowanie posta...

Trolling Telewizji Republika

Inny komentujący napisał: "Prawdziwa miłość, to robienie teatru w przestrzeni publicznej? Dziwne masz podejście". Co ciekawe, w tym samym czasie w sieci popularne jest nagranie z "kiss cam" ("pocałunkowej kamery") z sylwestrowego programu Polsatu. Podczas gdy kobiety w Telewizji Republika ledwie cmoknęły się na wizji w usta, heteroseksualne pary w Polsacie posuwają się dużo dalej, intensywnie dopingowane przez prezentera i prezenterkę programu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0