Natsu o tym, czy będzie nagrywała piosenki

Natsu o nagrywaniu piosenek. Zdradziła, jakie ma plany

Źródło zdjęć: © Instagram - Natsu / Instagram
Natalia Witulska,
31.03.2024 19:00

Natalia Karczmarczyk "Natsu" podczas jednej z transmisji na żywo na TikToku zdradziła, jak wyglądają jej muzyczne plany. Popularna influencerka powiedziała obserwatorom, czy doczekają się kolejnych piosenek w jej wykonaniu. Niektórzy nie będą zadowoleni.

Natalia Karczmarczyk "Natsu" to polska youtuberka, instagramerka, tiktokerka oraz influencerka. Największą sławę zyskała, gdy wzięła udział zarówno w pierwszej, jak i drugiej edycji Teamu X. Gdy te dobiegły końca, Natalia zdecydowała się założyć własną ekipę "Natsu World". Dziewczyna liczyła, że podbije YouTube'a niczym Ekipa lub Genzie, jednak mocno się zawiodła. Projekt nie osiągnął sukcesu, wyświetlenia były słabe, a dużo uczestników narzekało na to, jak wygląda to od środka.

Natsu prywatnie jest partnerką kontrowersyjnego influencera Marcina Dubiela. YouTuberka wykupiła nawet udziały w jego salonie piękności LARTE, który znajduje się w Warszawie. Podczas jednej z transmisji na żywo Natalia Karczmarczyk zdradziła, czy jej fani doczekają się jakichś piosenek w jej wykonaniu. Niektórzy będą mieli co świętować, inni będą zawiedzeni.

Natsu o tym, czy będzie nagrywała jeszcze piosenki

Gdy Natalia była uczestniczką Teamu X, regularnie nagrywała piosenki. Wraz z kolegami i koleżankami z projektu zasłynęła z regularnego wydawania nutek, które nie były najlepszej jakości, ale trzeba przyznać, wpadały w ucho. Odnosiły sukces również na TikToku, gdzie dźwięki z piosenek stawały się popularne, a internauci nagrywali do nich wiele trendów.

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Natsu przestała tak dużo udzielać się na platformie YouTube, jednak jest dość aktywna na TikToku. Robi regularne transmisje na żywo, odpowiada na pytanie, widać, że stara się utrzymywać kontakt z widzami na tej aplikacji. Podczas jednej z nich zdradziła, czy obserwatorzy doczekają się nowych piosenek w jej wykonaniu.

Natsu opowiedziała, czy będzie wydawała jeszcze piosenki
Natsu opowiedziała, czy będzie wydawała jeszcze piosenki (TikTok - Natsu , TikTok)

- Nie, ja już nie będę chyba wydawać piosenek, wiecie? Tylko jakby, ja nie mam talentu. Ludzie bardzo mi to wypominają, że kiepsko mi idzie robienie tych piosenek, więc nie będę tego robiła na siłę, nie? Po prostu niech w takim razie robienie muzyki zostanie dla ludzi, którzy się do tego nadają, a ja zajmę się czymś innym - powiedziała Natsu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0