trendy
Influencer wykorzystał dziecko do pracy. Zapłaci wysoką karę
Polka poszła na randkę z Włochem

Chłopy z Twittera wyją z zazdrości. Polka poszła na randkę z bogatym Włochem

Źródło zdjęć: © Vibez / Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.07.2022 06:00

Co się dzieje, gdy młoda Polka idzie na randkę z bogatym Włochem? Kanapowi patrioci wylewają frustrację w Internecie, obrażając kobietę, że się "szmaci". Poznajcie szczegóły afery, którą wywołała pewna tiktokerka.

bGyQenhL

W dobie globalizacji, podróży, migracji na niespotykaną dotąd skalę, randkowanie z osobą innej narodowości, kultury, czy religii nie powinno dziwić. A jednak.

Tiktokerka @agaog wrzuciła na swoje konto film z wyjazdu do Włoch. Kobieta była nad jeziorem Como, skąd wróciła z miłymi wspomnieniami. Na nagraniu spaceruje ulicą z uśmiechem na twarzy: - Just me wracająca z randki z bogatym Włochem z jego lodzi na jeziorze Como, bo jestem Eastern European blondynką z niebieskimi oczami i każdy fagas nosi mnie tu na rękachmówi @agaog.

bGyQenhN

Awantura na TikToku. Poszło o randkę z Włochem

Film tiktokerki stał się z viralem. Na Twitterze spotkał się z ogromnym hejtem. "Żyjemy w czasach, kiedy szmacenie się jest dla wielu powodem do domu… gdzie ta apokalipsa?" - napisał Bartosz, który na Twitterze deklaruje się jako polski nacjonalista, antyfeminista, pasjonat broni i nowych technologii.

Narodowcy, którzy interesują się związkami obcych ludzi? Hmm, chyba to skądś znamy.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Afera o randkę
Afera o randkę (Twitter)
Afera o randkę
Afera o randkę (Licencjodawca)

Hejt na Polkę, która zbaitowała narodowców

To nieprawdopodobne, jak dużo jadu i nienawiści wywołała historia tiktokerki. "Sk*rwić się, być z tego dumną i ogłosić to całemu światu", "Tragedia! W tych czasach wystarczy swoją głupotą zaświecić i już istniejesz w necie", "Chyba się nie spisała, skoro wraca na piechotę". To tylko niektóre najłagodniejsze komentarze pod wpisem nacjonalisty Bartosza.

bGyQenhP

Jak naprawdę przebiegła randka z Włochem?

@agaog wytłumaczyła na kolejnym nagraniu, jak wyglądała randka z Włochem.

- Nie pojechałam do Włoch z zamiarem znalezienia sugar taty, ale jeśli ktoś by chciał, to miejsce naprawdę ma potencjał - mówi na nagraniu. Tiktokerce trudno jest powstrzymać w tym momencie śmiech. Kobieta wyjaśnia, że pojechała nad jezioro Como ze swoją siostrą i jej narzeczonym. Są oni parą fotografów ślubnych.

W przedostatnim dniu pobytu we Włoszech para fotografów miała być nieobecna przez cały dzień, ponieważ musieli zająć się sesją ślubną. W związku z tym @agaog miała spędzić ten dzień samotnie. W przeddzień ślubu cała trójka wybrała się w podróż łodzią po jeziorze. Wówczas Polacy nawiązali znajomość ze sterniczym łodzi.

bGyQenhV

Był bardzo fajny. Zaczęliśmy rozmawiać, pytał, czym się zajmujemy. Na paletę wjechał temat tego ślubu. On później zapytał, czy ja jadę z siostrą i jej narzeczonym. Powiedziałam, że nie i jeszcze nie wiem, co będę robić następnego dnia. Zaproponował, że możemy spędzić dzień razem. Zgodziłam się.

- @agaog

- Spotkaliśmy się następnego dnia w Como - kontynuuje historię tiktokerka. - Okazało się, że ten mężczyzna jest właścicielem firmy, z której wypożyczaliśmy łódkę i sam też czasami pływa z klientami. Zaproponował, żebyśmy popłynęli we dwoje. No i tak się stało. Spędziliśmy cały dzień na łódce, później on mnie odwiózł do domu. I tyle. To jest cała historia - powiedziała. Tiktokerka zwraca się do wszystkich ciekawskich, że od teraz będą mogli spać spokojnie.

trwa ładowanie posta...

Historia @agaog pokazuje, że niektórzy ludzie nie odnajdują się ani w Internecie, ani w zglobalizowanym świecie. Chłopy z biało-czerwonymi flagami na zdjęciu profilowym złapali się na oczywisty trolling. Aj, przepraszam, w tym "zaszczytnym" gronie znajdują się nie tylko mężczyźni. @agaog udostępniła zrzut ekranu z Twittera redaktorki pewnego prawicowego portalu. Chyba się zgodzimy, że nad jej wypowiedzią można tylko załamać ręce.

Afera o randkę z Włochem
Afera o randkę z Włochem (TikTok)
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Jaay,zgłoś
Tyszkowski chyba serio myśli, że laska, która leci na hajs zainteresuje się jego simpowaniem XDDDD
Odpowiedz
2
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
W Chinach wrze. Telefony Huawei usuwają nagrania z protestów?