trendy
Google będzie miało swój ChatGPT. Kiedy się pojawi?
ZaadoptujFaceta

Twój list miłosny może polecieć w kosmos… i wrócić do drugiej połówki

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.02.2021 10:55

Myśleliście kiedyś nad wysłaniem listu miłosnego do swojej drugiej połówki? Platforma randkowa ZaadoptujFaceta wyszła z naprawdę ciekawą promocją, która… wzniesie Wasze listy do gwiazd.

Jeżeli chcielibyście zdecydować się na niesamowity i romantyczny gest, to może ciekawą opcją byłoby wysłanie Waszego listu miłosnego w kosmos? Precyzując, pozwolić firmie wysłać list w kosmos, poczekać aż ów list wróci, a potem przesłać go do Waszej drugiej połówki? 

Ciekawe, prawda? Dla fanów kosmicznych podbojów: listy zostaną wysłane na pokładzie rakiety Falcon 9. Tak, Falconie firmy Elona Muska, czyli SpaceX. Start rakiety ma mieć miejsce w listopadzie bieżącego roku. Listy będą przebywać 6 miesięcy na orbicie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, aby potem wrócić na ziemię. Wtedy listy zostaną dostarczone do adresatów normalną, ziemską pocztą.

ZaadoptujFaceta wyśle 1000 listów miłosnych od osób, które zgłoszą swój list na stronie zaadoptujfaceta.pl/cosmic. Listy zostaną najpierw wyselekcjonowane za pomocą specjalnego systemu głosowania publiczności. Potem z dostępnej puli, jury czytelnicze wybierze tysiąc najlepszych, które zostaną wydrukowane na papier i wysłane w kosmos.

Platforma ZaadoptujFaceta jest czymś jak Tinder czy miłosna funkcjonalność Facebooka (którą przetestował ostatnio Michał dla nas). Jedynie ficzer tej strony i aplikacji jest taki, iż to kobiety mają pełną kontrolę nad tym, z kim chcą rozmawiać:

To pierwszy tego typu portal i aplikacja randkowa, która odwracają tradycyjne role, dając kobietom pełną swobodę wyboru tego, z kim i kiedy chcą rozmawiać. Przewrotna, butikowa formuła serwisu przyciągnęła już ponad 27 milionów osób na całym świecie, z czego 86% to użytkownicy w wieku od 18 do 35 lat. ZaadoptujFaceta pozostaje ponadto jedynym portalem randkowym o równej liczbie kobiet i mężczyzn.

- Notka prasowa, ZaadoptujFaceta

To brzmi całkiem ciekawie. Próbowaliście kiedyś skorzystać z tej platformy?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Lucky Girl Syndrome opanowało TikToka. Przepis na szczęście?