Stalkerka Harry'ego Stylesa wysłała mu 8000 listów

Stalkerka nie daje spokoju. Harry Styles ma problem

Źródło zdjęć: © Instagram: harrystyles / Instagram: harrystyles
Weronika Paliczka,
22.02.2024 12:30

Ruszył proces stalkerki Harry'ego Stylesa. Kobieta wysłała piosenkarzowi kilka tysięcy wiadomości.

Jeden z najpopularniejszych artystów na świecie ma poważny problem. Harry Styles, bożyszcze młodszych i starszych kobiet oraz mężczyzn, dorobił się stalkerki. Brytyjski gwiazdor oraz zwycięzca wielu nagród jest kolejnym celebrytą, który postanowił pozwać stalkera.

Stalkerka Harry'ego Stylesa to romantyczka

Stalkerką gwiazdora znanego m.in. z utworu "As It Was" jest Myra Carvalho, 35-letnia kobieta pochodząca z Brazylii. Kobieta miała wysłać do artysty ponad 8 tys. listów w przeciągu niecałego miesiąca. Wśród wiadomości znalazły się ręcznie pisane listy, zaproszenia weselne czy cała seria kartek zamówiona internetowo w serwisie, który wysyła listy na wybrany adres. Dwa listy miały być dostarczone osobiście na adres byłego członka One Direction, co przelało szalę goryczy.

Według informacji zebranych przez policję kobieta miała mieszkać w hostelu dla turystów w Earls Court, na zachodzie Londynu, po tym, jak przyleciała do stolicy Wielkiej Brytanii w grudniu 2023 r. Rodzina kobiety nie miała świadomości, że przebywa ona na wyspach brytyjskich.

Stalkerka przebywa obecnie w HM Prison Bronzefield w Surrey. Jest to więzienie dla kobiet, znajdujące się na południowy zachód od Londynu. Kobieta łączyła się z sądem za pomocą videopołączenia. Na spotkaniu miała ubrane czarne rękawiczki i płaszcz. Przemówiła jedynie, aby potwierdzić swoje imię i nazwisko. Nie złożyła wniosku o winę. Sędzia Karim Ezzat postanowił, że sprawa będzie rozpatrywana w tym samym sądzie 19 kwietnia. Za nękanie lub stalking Brazylijce grozi do sześciu miesięcy pozbawienia wolności.

Harry Styles miał umrzeć?

W 2015 r. fani Harry'ego Stylesa byli pogrążeni w strachu. Wszystko przez niepokojący wpis na X (Twitterze), który głosił: "Stworzyłem to konto, by poinformować wszystkich, że Harry Styles umrze 5 sierpnia 2015 na stadionie MetLife". Wpis został zamieszczony na profilu DTAustin21_. O autorze tamtych gróźb wiadomo jedynie, że nazywał się Derek. Wówczas fani artysty stworzyli hasztag HarryBeCareful, który dodatkowo rozwścieczył Dereka.

Mężczyzna w serii tweetów napisał: "Idioci, myślicie, że głupi trend jak #HarryBeCareful może powstrzymać to, co ma się stać... Harry Styles umrze i nikt nie będzie w stanie tego powstrzymać. Kiedy nadejdzie czas, wszyscy będziecie wiedzieli, że to nie jest kłamstwo. Wszyscy jesteście zahipnotyzowani przez Harry'ego Stylesa...... On nie jest tym, czym myślicie, że jest. #HarryBeCareful Bez względu na to, jak ostrożny będzie, to nie uchroni go przed tym, co nadchodzi. Umrze za swoje grzechy"

To nie pierwsza stalkerka Stylesa

W 2022 r. Harry Styles również miał stalkerkę. Wówczas była to 29-letnia Hiszpanka Diana Tarazaga-Orero, tóra groziła śmiercią ochroniarce artysty, Michelle Roycroft, ponieważ uważała, że jest ona przeszkodą w ich miłości. Transpłciowa kobieta wtargnęła do domu piosenkarza w chwili, gdy był on w nim obecny. Po tym zdarzeniu Styles zatrudnił nocnego ochroniarza oraz wzmocnił środki bezpieczeństwa, m.in. instalując przycisk "panika" na drzwiach swojej sypialni.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0