popkultura
"Bejba, it's kinda krejza", ale w wersji Lego. Tego widoku nie zapomnisz
Smolasty krytykuje Oliwkę Brazil

Smolasty ostro o swojej podopiecznej: "Oliwce Brazil wyj**ało ego"

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,08.06.2022 13:00

Krzysztof Stanowski zaprosił Smolastego do Hejt Parku. Raper w trakcie rozmowy nie szczędził gorzkich słów o Oliwce Brazil. Zdradził, że jego podopieczna pracuje nad nowym kawałkiem, który nie będzie dissem na Multiego.

We wtorek wieczorem Smolasty przyszedł jako gość do Hejt Parku. Podczas rozmowy, której formuła polegała na pytaniach od widzów, musiała pojawić się sprawa Oliwki Brazil. Podopieczna Smolastego jest bohaterką jednej z najgłośniejszych dram tego roku. Jej rywalem jest Young Multi, co dla Smoły, będącego dotychczas z raperem w dobrych relacjach, musi być podwójnie trudne.

Przypomnijmy, że Oliwka Brazil w ostrych słowach pocisnęła po Multim po tym, gdy ten skrytykował jej twórczość. Raperka poczuła się dotknięta i w długim wywodzie na Instastory stwierdziła, że Multi "ma niespełnione marzenia o byciu raperem", a "to gó*no, co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki". Więcej na ten temat przeczytacie w naszym tekście.

Young Multi błyskawicznie odpowiedział na zarzuty podopiecznej Smolastego: - Tobie label organizuje koncerty po jakichś wioskach, w których ludzie krzyczą ci, żebyś zeszła ze sceny. (...) Ciekawe jak poradziłabyś sobie, gdyby label ci wszystkiego nie ogarniał. Co by się stało, gdybyś na przykład musiała wysłać sama numer do miksu.

trwa ładowanie posta...

Smolasty krytykuje Oliwkę Brazil

- Oliwce wyj*bało ego - przyznał Smolasty, kiedy jeden z widzów Hejt Parku zapytał go o konflikt Oliwki Brazil z Young Multim. - Większości dziewczyn, które osiągnęłyby sukces w tak krótkim czasie wypi*rdoliłoby ego. To nie zmienia faktu, że jej Instastory było... Jak je zobaczyłem, złapałem się za głowę.

- Multi nigdy nie był dla mnie osobą do wojen. Jednak jestem tak wychowany, że jeśli ktoś z mojego teamu, siostra, bo dla mnie Oliwka jest jak siostra, ma z kimś beef, to ku*wa muszę jej bronić. To tak jak młodsza siostra, która nabroi w szkole, a ty musisz iść za nią gadać z ludźmi - stwierdził Smolasty.

trwa ładowanie posta...

Smolasty wyraził żal, że jego podopieczna angażuje się w sprawy, które nie mają nic wspólnego z muzyką, tylko pogarszają jej wizerunek. - Powiedziałem jej: "Oliwka, przeginasz trochę pałę. Skup się na muzyce". (...) [Oliwka] powiedziała dużo złych, nieprawdziwych rzeczy. (...) Powiedziałem jej, że jej odj*bało. (...) Kocham ją jak siostrę, ale boli mnie, że marnuje swój potencjał pewnymi ruchami. Ja pi*rdolę. Zamiast siedzieć w studiu i nagrywać cały czas... Źle mi jest z tym.

Oliwka Brazil odpowie na zarzuty Multiego w nowej piosence

Od pewnego czasu krążą pogłoski, że Oliwka Brazil przygotowuje diss na Young Multiego. Smolasty ujawnił, że raperka szykuje nowy utwór, ale nie będzie to żaden pocisk. - W tym kawałku jest przyznanie się do błędu Oliwki, pierwszy raz w życiu. Poczekajcie na ten numer, nie oceniajcie, kiedy to jeszcze nie wyszło. Oliwka odpowiada na kilka argumentów Multiego, ale nie obraża go, więc nie jest to diss. Większość tekstu nie jest o nim. Jest tam parę pokornych, fajnych tekstów, Oliwka jest w trakcie przemiany.

Co ciekawe, Smolasty i Young Multi mieli okazję porozmawiać podczas koncertu w Słupsku. Według Smolastego spotkanie przebiegło w "merytorycznym" klimacie i wszyscy zbili sobie piątkę. Raper powiedział, że między nim a Multim "topór jest zakopany".

SMOLASTY o dramie OLIWKI BRAZIL z YOUNG MULTI

trwa ładowanie posta...

Czekacie na nowy kawałek Oliwki Brazil?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Blanka to prawdziwa "BEJBA". Wypuściła memowy merch