popkultura
Selena Gomez biseksualna w "Czarodziejach z Waverly Place"?
Olivia Rodrigo Grammy 2022

Grammy 2022: Olivia Rodrigo stawia na inkluzywność. Na czerwony dywan zabrała wyjątkowego gościa

Źródło zdjęć: © Disney, Instagram, Olivia Rodrigo, Twitter
Anna RusakAnna Rusak,04.04.2022 11:13

Olivia Rodrigo na Grammy pomyślała o wszystkich swoich fanach. Artystka zabrała na galę tłumacza, dzięki któremu artystka dotarła do swoich głuchych fanów. Czemu o czymś podobnym nie pomyśleli organizatorzy?

Olivia Rodrigo niedługo zaprezentuje swój najnowszy film "Olivia Rodrigo: Driving home 2", a już teraz zgarnęła kilka nagród Grammy 2022. Artystka wyszła z aż siedmioma nagrodami Grammy, w tym dla Najlepszej Nowej Artystki i za Najlepszy album wokalny pop.

Wychodzi jednak na to, że Rodrigo nie tylko jest świetną i nagradzaną artystką, ale też przy okazji myśli o innych. Na czerwonym dywanie Grammy 2022 pojawiła się z naprawdę wyjątkową osobą.

OLIVIA RODRIGO Wins Best New Artist | 2022 GRAMMYs Acceptance Speech

Olivia Rodrigo z tłumaczem języka migowego

Znacie jakąś gwiazdę, która na jakąkolwiek imprezę przyszła z tłumaczem/tłumaczką języka migowego? Nie sądzę. Do tej pory osoby głuche były ignorowane na czerwonym dywanie. Wszystko zmieniła właśnie Olivia Rodrigo.

Piosenkarka pojawiła się na rozdaniu Grammy 2022 z własnym tłumaczem języka migowego. Fani są naprawdę zachwyceni jej gestem i nazywają ją "inkluzywną królową Grammy". Za ten gest dziękują jej nawet inne gwiazdy.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Czemu to takie ważne?

Olivia podczas gali powiedziała, że odebranie nagrody jest "spełnieniem jej największego marzenia". To naprawdę bardzo miłe z jej strony, że w tym wszystkim pomyślała też o innych fanach, którzy zazwyczaj byli ignorowani. W końcu osoby głuche też powinny mieć dostęp do ich świata, prawda?

Mamy nadzieję, że w przyszłości inne gwiazdy lub może nawet sami organizatorzy pomyślą o takim inkluzywnym działaniu. W końcu nasza świadomość o potrzebach osób z mniejszości jest już znacznie większa i ignorowanie ich jest po prostu złe. Jeśli 19-letnia Olivia Rodrigo mogła o nich pomyśleć, to czemu osoby na poważniejszych stanowiskach, organizujące wszelkie gale, nie mogłyby się o to zatroszczyć?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
GOATS namiesza na YouTubie? Nowy projekt Boxdela i Wardęgi