Billie Eilish chłopak

Nowy chłopak Billie Eilish. Fani mają problem z jego wiekiem

Źródło zdjęć: © Billie Eilish, Twitter
Anna RusakAnna Rusak,25.10.2022 18:30

W sieci pojawiły się zdjęcia piosenkarki Billie Eilish z jej nowym chłopakiem. Kim jest Jess Rutherford i dlaczego fanom artystki przeszkadza jego wiek?

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia amerykańskiej piosenkarki Billie Eilish z jej - najprawdopodobniej - nowym chłopakiem. Plotki o związku trwają już od jakiegoś czasu, ale teraz dostaliśmy na to już poważniejsze dowody.

Jak możecie się domyślić, nie wszystkim fanom spodobał się chłopak Eilish. Jak myślicie, dlaczego? Okazuje się, że młoda dziewczyna nie może sama zdecydować o tym, z kim chce się spotykać.

Kim jest nowy chłopak Billie Eilish?

O tym, że Billie Eilish jest w związku z Jessem Rutherfordem, czyli członkiem zespołu The Neighbourhood, mówiło się już od jakiegoś czasu. Na początku października "People" opisało, że para była widziana razem na randce. Niedawno Portal TMZ zrobił Eilish i jej nowemu chłopakowi zdjęcie podczas kolacji w Los Angeles. Widać, że para całuje się przed wejściem do restauracji. Żadne z nich do tej pory nie potwierdziło jednak związku.

Pojawiają się więc pytania o to, kim jest nowy chłopak Eilish. Jess Rutherford jest założycielem zespołu The Neighbourhood. Poza tym zdarzało mu się wystąpić w kilku filmach, a jakiś czas temu wydał solowy krążek. Brzmi jak osoba, z którą Eilish naprawdę mogłaby się związać. Dla wielu problemem jest jednak nie to, czym zajmuje się chłopak, ale jego wiek.

trwa ładowanie posta...

Nowy chłopak Billie Eilish jest dla niej za stary?

Niektórym nie podoba się to, że artystka związała się ze starszym o 11 lat mężczyzną - Eilish ma 20 lat, a Jess 31. Według części fanów, taki związek może na nią źle wpłynąć. Część jednak uważa, że Billie jest dorosła, więc wie, co robi i może się spotykać z kim chce.

"[…] śledzę Billie od wielu lat i wiem, przez co przeszła, wiec się o nią martwię, bo wiem jak to może na nią wpłynąć. Życzę im jak najlepiej i odpukać oby wszystko było ok, ale mam prawo do nie bycia wielkim entuzjasta tego związku" – pisze jedna z użytkowniczek.

trwa ładowanie posta...

Tak, różnica między Billie a Jessem jest pewnie dla niektórych spora, ale przecież nie możemy ich przez to oceniać, bo nie jesteśmy w ich relacji, nie wiemy jak wygląda. Eilish jest dorosłą osobą i może decydować o tym, z kim się chce spotykać a z kim nie.

Pozwalamy przecież znacznie młodszym ludziom w wielu kwestiach decydować o swoim życiu. Hiszpania pozwala na aborcję nieletnim. W Szkocji czteroletnie dzieci mogą decydować o swojej płci. Dlaczego więc młoda kobieta nie może wybrać tego, z kim się spotyka? Jasne, przez fanów przemawia troska o Eilish i może faktycznie ostatecznie ich związek się zakończy. Może Jess skrzywdzi Eilish, ale czy mielibyśmy pewność, że do tego nie dojdzie, gdyby był w tym samym wieku, co ona? Raczej nie.

trwa ładowanie posta...

Źródło: TMZ, People

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1