billie eilish
Billie Eilish otwarcie o zespole Tourette'a: "To bardzo wyczerpujące"
finneas o’connell chłopak billie eilish

Brat Billie Eilish komentuje związek siostry. Co myśli o różnicy wieku?

Źródło zdjęć: © Instagram.com, billie eilish, finneas o’connell
Anna RusakAnna Rusak,29.12.2022 13:30

Finneas O'Connell, brat Billie Eilish, na TikToku odniósł się do relacji artystki z 10 lat starszym piosenkarzem Jessem Rutherfordem. Co sądzi o jej związku z członkiem The Neighbourhood?

Jeśli myśleliście, że to koniec problemów internautów w związku z tym, że piosenkarka Billie Eilish jest w związku z członkiem zespołu The Neighbourhood Jessem Rutherfordem, to się mylicie. Mimo że od informacji dotyczących tego, że się spotykają minęły już dwa miesiące, fani wciąż mają uwagi.

Doszło nawet do tego, że na TikToku pytają o tę relację brata Billie Eilish, czyli Finneasa O'Connella. Co chłopak sądzi o związku swojej siostry ze starszym mężczyzną?

Billie Eilish i jej związek z Jessem Rutherfordem

Plotki o tym, że Billie Eilish spotyka się z Jessem Rutherfordem pojawiły się w październiku. Para była wielokrotnie widziana na przyjęciach i spotkaniach w restauracji. Jednak dopiero niedawno w wywiadzie dla "Vanity Fair" artystka otwarcie przyznała, że spotyka się z założycielem The Neighbourhood.

- Tak, mam teraz chłopaka i to bardzo cool. Jestem bardzo podekscytowana i bardzo się z tego cieszę. Udało mi się doprowadzić w życiu do momentu, w którym nie tylko poznałam osobę, o której myślałam, że jest najgorętszym człowiekiem na świecie, ale do tego ją wyrwałam! - mówiła w wywiadzie Eilish.

Fanom artystki niezbyt podoba się jednak różnica wieku między Eilish a Jessem – on ma 31, a ona 21 lat, więc jest między nimi 10 różnicy. Para jednak chyba zdaje sobie sprawę z tych kontrowersji, o czym może świadczyć ich ostatnie przebranie na Halloween. Billie przebrała się za dziecko w pieluchach, a Rutherford za dziadka.

trwa ładowanie posta...

Finneas O'Connell, brat Billie Eilish, o związku siostry

Billie Eilish i jej brat Finneas O'Connell są ze sobą naprawdę blisko. Piosenkarka zabiera go na gale, nagrywają razem piosenki i nieustannie się wspierają. Teraz Finneas wstawił się za siostrą w mediach społecznościowych, broniąc jej związku z członkiem The Neighbourhood.

O'Connell nagrał niedawno tiktoka, w którym krytykował modę na wkręcanie rodziców w śmierć znanej osoby i powiedział, że nie podobają mu się takie żarty. W odpowiedzi na nagranie inna użytkowniczka TikToka nagrała film, w którym powiedziała: "Twoja siostra spotyka się z 31-letnim mężczyzną, a twoja muzyka jest beznadziejna". Finneas długo się nie zastanawiał i szybko odpowiedział tiktokerce w komentarzu.

"Chcę, aby moja siostra była szczęśliwa i bezpieczna. Jest 21-letnią dorosłą kobietą, która ma pełne prawo do podejmowania własnych decyzji życiowych - napisał na TikToku brat Billie Eilish.

Jak więc widać, Finneas wspiera swoją siostrę i raczej popiera jej związek z 10 lat starszym Jessem Rutherfordem. Może to w końcu uspokoi fanów artystki? W końcu brat Eilish ma rację.  Billie ma prawo spotykać się i wiązać z kim chce. I nic nam do tego.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Billie Eilish w singlu "What Was I Made For?" do filmu "Barbie". Samo słuchanie boli