popkultura
Crusher o przeszłości z Fagatą. "Była imprezka, było dośrodkowanie"
billie eilish

Billie Eilish pomogła na koncercie jednemu z fanów podczas trudnego momentu: "Potrzebujesz inhalatora?"

Źródło zdjęć: © Twitter.com, Instagram, Billie Eilish
Anna RusakAnna Rusak,08.02.2022 13:15

Billie Eilish wie, że jej fani i fanki są najważniejsze, dlatego podczas koncertu nie waha się, gdy potrzebują pomocy. Niedawno pomogła jednej z nich w trakcie koncertu.

Niestety nie wszyscy twórcy i twórczynie troszczą się o zdrowie swoich fanów i fanek. Przykładem niech będzie niedawna sprawa Travisa Scotta. Przypomnijmy, że podczas jego koncertu na festiwalu muzycznym Astroworld doszło do tragicznych wydarzeń, w których zginęli jego fani.

Billie Eilish ma trochę inne podejście do swoich fanów i występów. Jednej z osób znajdujących się na koncercie pomogła zdobyć inhalator.

Fanka poczuła się gorzej w trakcie koncertu Billie Eilish

Billie gra obecnie koncerty w ramach trasy "Happier Than Ever". Niedawno wystąpiła przed publicznością w Atlancie i to właśnie podczas tego wydarzenia doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji.

Billie Eilish - Happier Than Ever (Official Music Video)

Eilish w pewnym momencie zauważyła, że jedna z osób znajdujących się na przodzie, nie może złapać oddechu. Postanowiła więc przerwać występ i zainterweniować. Zapytała ją, czy potrzebuje inhalatora i poprosiła swoją załogę o pomoc. Szybko uspokoiła też tłum i zadbała, by fan miał przestrzeń na odetchnięcie.

W porządku, mamy jeden [inhalator]. Dajmy mu trochę czasu. Nie tłoczycie się. Odpręż się, zrelaksuj się, wszystko jest w porządku. Dbajmy o naszych ludzi, opiekujmy się sobą.

Gdy fan poczuł się lepiej Eilish, upewniła się, czy wszystko z nim w porządku i bezgłośnie dodała, że go kocha, a potem wróciła do koncertu. Wszystko zostało uwiecznione przez jedną z osób znajdujących się na koncercie artystki.

trwa ładowanie posta...

Warto być uważnym i empatycznym

Trzeba bardzo mocno pochwalić Billie Eilish za tak szybką i zdecydowaną reakcję. Każdy z nas w trakcie takiego dusznego i emocjonującego wydarzenia może się trochę gorzej poczuć i ważne jest, by osoby występujące miały to na uwadze. Na szczęście empatia Billie Eilish sprawiła, że nie doszło do żadnego poważnego wypadku, a z koncertu wszyscy pewnie wynieśli bardzo dobre wspomnienia.

trwa ładowanie posta...

Źródło: People.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 32
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Komentarze (0)
arrow
Pierwsza niebinarna postać w uniwersum "Psiego patrolu". Kim jest River?