seriale
High School Musical 4? Zac Efron chciałby WRÓCIĆ i stworzyć reboot
"Sex Education", sezon 4: do serialu dołączą dwie postacie transpłciowe

Nowe transpłciowe postacie w "Sex Education" grane TYLKO przez osoby trans. Mamy opis postaci :O

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe, Twitter.com, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.11.2021 13:00

"Sex Education" w sezonie 4 doda dwie nowe, transpłciowe postacie! Dzięki casting call poznaliśmy także opis i charakterystykę nowych bohaterów.

bFGpaFhL

Serial "Sex Education" zawładnął Netflixiem. Akcja rozgrywa się w fikcyjnej szkole inspirowanej szkołami z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Główne role odgrywają, nie spodziewacie się tego, uczniowie. Seria niedawno wypuściła swój trzeci sezon, gdzie bohaterowie zmierzyli się ze "szkołą à la Czarnek". Trzecia odsłona dodała także nową postać, niebinarneo studento, Cal.

Teraz przyszedł czas na kolejną nowość oraz zwiększenie reprezentacji osób LGBTQ+

Pojawił się casting na dwie nowe postaci w "Sex Edukaction": transpłciową Abbi oraz transpłciowego Kenta. Casting ogłosiłx Krishna Istha, osoba odpowiedzialna za scenariusz serii:

bFGpaFhN

CASTING CALL dla dwóch nowych postaci trans w 4 sezonie SEX EDUCATION @NetflixUK 🍆 Zapraszamy aktorów transpłciowych!!!

Ogłoszenie jest skierowane do wszystkich osób transpłciowych.

Kim są nowe postacie w "Sex Education" w sezonie 4?

Wraz z zapowiedzią otrzymaliśmy także ogromny opis bohaterów. Zapowiada się ciekawa linia fabularna - frapujące jest tylko to, w jaki sposób połączy się to z historią innych postaci. Cóż, zobaczymy! Oto opis Abbi:

bFGpaFhP

Abbi to młoda transkobieta w klimacie Winony Rider z lat 90-tych, która jest pewna siebie i swojej tożsamości płciowej. Jest liderką swojej grupy i królową na uczelni - każda dziewczyna chce być taka jak ona albo chce się z nią przyjaźnić. Jest słoneczna, magnetyczna, hojna i lojalna. Kiedy Abbi ujawniła się jako kobieta trans, została wyrzucona z domu przez swoich konserwatywnych rodziców. Obecnie mieszka ze swoim chłopakiem, Kentem, którego rodzina jest bardziej akceptująca. Abbi była kiedyś religijna, ale musiała odejść od swojej wiary, kiedy zaczęła ona niszczyć jej poczucie własnej wartości. Nadal uważa się za "uduchowioną" i uczęszcza do świeckiej i inkluzywnej kongregacji, która celebruje wspólnotę i wybraną rodzinę.

I opis jej chłopaka, Kenta:

Kent to transpłciowy chłopak, który jest głupkowaty, zapominalski i jest świetnym słuchaczem. Jest chłopakiem Abbi: są najlepszą power couple. Tworzą parę od jakiegoś czasu i są uosobieniem "couple goals", wszyscy ich kochają. Kent nie jest pewien, czy jest jednym z popularnych dzieciaków, tak jak Abbi, ale zna siebie samego i czuje się pewnie na ostatnim roku w szkole.

bFGpaFhV

Czwarty sezon "Sex Education" zadebiutuje na platformie Netflix.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Stranger Things: Sezon 4, fabuła wyciekła przez Monopoly. Uważajcie na spoilery