Przyjaciele

"Przyjaciele" na Netflixie tylko do końca 2020 roku

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,23.12.2020 10:44

W przyszłym roku kultowy serial "Przyjaciele" zniknie z biblioteki Netflixa. Fani sitcomu mogą oglądać losy szóstki ulubionych bohaterów jedynie do 31 grudnia 2020 roku – informuje portal Wirtualne Media.

W katalogu Netflixa znajduje się 10. sezonów uwielbianego przez miliony ludzi serialu "Przyjaciele". Niestety, produkcja zniknie z biblioteki serwisu streamingowego wraz z końcem 2020 roku. Platforma posiada prawa do wyświetlania tytułu jedynie do 31 grudnia br. Pogłoski o tym, że "Przyjaciele" znikną z Netflixa pojawiały się już rok temu – tym razem ma się to faktycznie wydarzyć.

Informację, że komediowy sitcom zniknie z biblioteki Netflixa, uzyskał serwis Wirtualne Media. Portal otrzymał potwierdzenie smutnych wieści z biura prasowego Netflix Polska. "Abonenci Netfliksa nie będą mieli dostępu do "Przyjaciół" w 2021 roku [...] jest to kwestia wygaśnięcia licencji na tytuł" – czytamy w komunikacie.

Gdzie oglądać "Przyjaciół" w 2021 roku?

Czy po 31 grudnia 2020 roku będziemy mogli w legalny sposób śledzić losy szóstki przyjaciół kultowego serialu. Dopóki w Polsce nie pojawi się HBO Max (czyli w drugiej połowie 2021 roku), które posiada prawa do emitowania "Przyjaciół", prawdopodobnie nie będzie to możliwe. Tegoroczne święta spędzimy zatem na "bing-watchowaniu" naszego ulubionego serialu, póki jeszcze możemy to robić.

Ciekawi Was, jak aktorom występującym w "Przyjaciołach" powodzi się w życiu prywatnym? Mamy fantastycznego newsa o Matthew Perrym!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0