NitroZyniak, ile zarobił z losowania BWM M2?

NitroZyniak oddał swoje BMW jako nagrodę w loterii. I nieźle na tym zarobił

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,28.10.2022 16:30

NitroZyniak wylosował zwycięzcę konkursu, w którym nagrodą było jego samochód BMW M2. Ile na tym konkursie zarobił influencer?

Zauważyliście, że ostatnio na YouTube pojawiło się coraz to więcej losowań z płatnymi… losami? Jak widać, można przeprowadzić taki konkurs, loterię, bez ukrywania faktu, że mówimy o losowaniu.

Taka metoda na konkurs (i zarobek?) coraz częściej kusi influencerów. Taki plebiscyt zrobił już Kickster i Budda, a teraz przyszedł czas na Sergiusza Górskiego, czyli NitroZyniaka, który oddal swoje BMW M2 jako nagrodę dla uczestników losowania. Ile na tym zarobił?

NitroZyniak oddał swoje BMW M2 Competition. Ile było ważne?

Nitro jest fanem BMW, chociaż jego ostatnie wojaże nie skończyły się zbytnio dobrze dla jego M3, które zostało pokiereszowane podczas wypadku na autostradzie.

NitroZyniak i BMW M2
NitroZyniak i BMW M2 (YouTube)

Cena katalogowa przy zakupie to okolice 380 tys. złotych, auto zostało wyprodukowane w 2019 roku, a pierwszy raz zarejestrowane w lipcu 2020, co daje nam odrobinę ponad dwuletni samochód. Ponadto, ponieważ to nie jest wersja bez modyfikacji, Sergiusz wrzucił je w swoje BMW, co kosztowało go ok. kilkadziesiąt tys. zł . Finalna wartość auta mogła więc kształtować się na poziomie nieco ponad pół miliona złotych. Oficjalna wartość rynkowa auta podana w regulaminie konkursu to 200 tys. zł.

WYGRAJ MOJE BMW M2 D1 NITRO czyli 'BMW M2 DLA WIDZA'

Tak może jeszcze, aby być bardziej szczegółowym, BMW M2 miało 536 KM, karbowany pakiet M Performance i świetnie wyglądającą folię.

Ile NitroZyniak sprzedał losów? Ile zarobił?

Jak podał sam influencer, losów na loterię BMW M2 zostało sprzedanych aż 55970. A ile kosztował los? Jeden to koszt 39 zł, a dwa można było dorwać za 77 zł. Obie opcje zawierały także kod rabatowy na stronę "7more7".

LOTERIA M2 DLA WIDZA

Prosta matematyka: w najlepszym dla Nitra przypadku, przychód (to ważne) wyniósłby około 2,1 mln złotych, a w "najgorszym" bliżej 1,6 mln zł. Koszt auta to około 500 tys., więc mamy +/- 1,1-1,6 mln złotych. Ale pamiętajcie o tym, że tutaj dochodzi masa innych kosztów, które Nitro musiał zapłacić. Więc ile zarobił?

Nie milion, ale i tak miłą sumkę:

- Ja myślę, że tak z 400 tys. zł [zarobię ~dop. red]. Jeszcze zapłacę za zorganizowanie tej loterii, bo to nie był mój pomysł. Jestem na dużym plusie, z paręset tysięcy. Może 200, 300, a może 400 , zobaczymy - mówił Nitro na YouTubie.

NITRO ILE ZAROBIŁ NA LOTERII BMW M2 DLA WIDZA! *szok*

200 tys. złotych profitu za rozlosowanie swojego auta? To brzmi jak plan. W sumie, to też brzmi jak alternatywa dla walk na Fame MMA, z których Sergiusz wyszedł... niekoniecznie zwycięsko.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 80
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 8