Nikita dołączyła do federacji freak fightowej

Nikita dołączyła do świata freak fightów. Rozejm z Boxdelem i Wojtkiem Golą?

Źródło zdjęć: © Facebook
Maja Kozłowska,
06.07.2023 18:12

Nikita, była dziewczyna Daniela Magicala, została zakontraktowana w jednej z federacji freak fightowych. Kiedy będzie miała swój debiut w klatce?

Wbrew pozorom Nikita aktywnie rozwija karierę. Od dziewczyny Daniela Magicala i balowanie w mieszkaniu na Urzędniczej w Toruniu po maskotkę Amadeusza Ferrariego i imprezowanie w Hiszpanii z "Władcą Piekieł" oraz rapowym królem odklejek Sentino przeszła naprawdę długą drogę.

Co prawda jej metamorfoza za 100 tys. zł okazała się picem na wodę - a przynajmniej została przeprowadzona tak nieefektownie, że ciężko w ogóle stwierdzić, na co poszła ta kasa - ale postacią w internecie już jest. I tym sposobem Nikita otworzyła sobie kolejną bramkę do popularności - udział w federacji freak fightowej.

Nikita wystąpi w klatce. Do której freak fightowej federacji dołączy?

Influencerka została ogłoszona jako najświeższy nabytek Clout MMA, której włodarzami są Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. Oczywisty wybór, biorąc pod uwagę, że HIGH League już nie istnieje, a włodarze FAME MMA - Boxdel i Wojtek Gola - raczej nie są do niej nastawieni pozytywnie.

Nikita pierwszą walkę w klatce odbędzie już 5 sierpnia. Nie wiadomo na razie, kto będzie jej przeciwniczką.

Trudno o znalezienie BARDZIEJ KONTROWERSYJNEJ postaci w internecie. Jedni ją KOCHAJĄ! Inni jej NIE ZNOSZĄ... Ale wszyscy będą chcieli zobaczyć jej debiut w klatce na CLOUT MMA 1 już 5 sierpnia w Warszawie!

- Clout MMA

NIKITA szykuje się do pierwszej walki i coś nam podpowiada, że to może być DEBIUT ROKU! Jej rywalkę poznacie na konferencji prasowej. Przeczucie admina mówi, że nie będziecie się tego spodziewać i nie możecie tego przegapić

- Clout MMA
Nikita zawalczy w klatce podczas pierwszej edycji Clout MMA
Nikita zawalczy w klatce podczas pierwszej edycji Clout MMA (Clout MMA)
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 17
Mynia,zgłoś
Zycze szczerze powodzenia tej dziewczynie 🥰
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się