Nazwa Tajnego PROJEKTU Ekipy Friza to…?! NOWE znaki towarowe odkryte 🐺
Czy poznaliśmy nazwę Tajnego Projektu Ekipy Friza? Jeżeli info o znakach towarowych dotyczą nowej Ekipy, to właśnie wbiliśmy jackpot!
Friz od kilku tygodni szumnie zapowiadał swój nowy projekt - stworzenie swoistej Ekipy 2.0 dostosowanej do młodszej grupy wiekowej. Coś jak Team X, ale od Friza i Ekipy.
Podobne
- TAJNY projekt Friza i EKIPY to… zbieranie NOWEJ EKIPY?
- Znak towarowy LODÓW EKIPY nie należy do Friza? Ktoś UBIEGŁ Ekipę? 🍦
- Genzie NISZCZY drogie rzeczy w imię wyzwania "super zabawa dla bogaczy"
- Friz zaśmiecał jezioro BALONAMI i butelkami? Kontrowersyjny odcinek "TWOJE 5 MINUT!"
- Fani krytykują nowy program Friza "TWOJE 5 MINUT!"
Najważniejsze elementy nadchodzącego projektu opisałem w poprzedni wtorek. W skrócie: Friz już dłuższy czas mówił o projekcie Ekipy "młodszych youtuberów". W maju prowadzony był nabór na "twórcę treści YouTube". Karol stworzył specjalny kanał dla rozwoju ów projektu i… pierwsze zapowiedzi powinniśmy zobaczyć przed końcem września. Wszystkie informacje znajdzie we wcześniejszym tekście.
Dzisiaj natomiast ktoś odkrył nową informację
Na Discordzie Sylwestra Wardęgi (zachęcam gorąco do dołączenia, klik!), jeden z użytkowników na polskiej stronie Urzędu Patentowego zauważył pewne nowości. Bo oto Ekipa się nauczyła po ostatniej dramie z Lodami Ekipy i… zarejestrowała nowy znak towarowy. A raczej kilka znaków towarowych. Wszystkie obracają się wokół jednego aspektu, czyli Generacji Z.
Czym jest Generacja Z? Jest to amerykańskie określenie na osoby urodzone pomiędzy 1995, a 2010 roku. Obecnie "najstarszy" przedstawiciel skończył w tym roku 26 lat. Target dla takich osób zaspakaja w dużym stopniu Friz i jego Ekipa.
No ale zawsze znajdzie się miejsce dla tych najmłodszych osób z Gen Z. W przedziale wiekowym 10-15 króluje Team X. Ekipa ma zasięgi, które może wykorzystać do stworzenia godnego rywala dla zespołu m.in. Stuu.
Ale co dokładnie zgłosiła Ekipa?
- GENZIE
- GENZ
- GEN Z
Zgłoszenia wpłynęły do urzędu pod koniec sierpnia. To pasuje mniej-więcej z pierwszymi ogłoszeniami Friza o nadchodzącym projekcie. Znaki towarowe nie zawierają żadnych grafik, stąd nie znamy żadnego loga czy stylu projektu.
Czy "Gen Z" to nowy projekt Friza?
Połączmy wszystkie puzzle w całość:
- Friz chciał stworzyć Ekipę dla młodszych twórców.
- Był nabór na pełnoletnich twórców obeznanych z social mediami.
- Ekipa mogłaby uderzyć w target Team X.
- Teraz poznaliśmy znak towarowy "Gen Z", który wskazuje idealnie na demografię młodszych osób.
Sama Ekipa ma już trochę lat. Twórcy zaczynają powoli udawać się w swoje drogi. No i Friz tworzy ten projekt od jakiegoś czasu. Zawsze, co 3-5 lat youtuber powinien zmienić swój styl tworzenia, aby wnieść coś nowego. Może Friz będzie chciał stać się takim Stuu, który odszedł z nagrywania i przyjął zakulisową rolę?
Dla mnie to oczywiste: Friz tworzy Ekipę Gen Z!
Ekipa może ostro promować swój nowy projekt
Gdy zagłębimy się w klasyfikację znaku towarowego, możemy się dowiedzieć, że spółka mogłaby wykorzystywać ten znak na kosmetykach, suplementach diety, aplikacjach, biżuteriach, meblach czy ubraniach.
Ekipatonosi jest sukcesem, dlaczego by nie pójść o krok dalej w przypadku nowego projektu? Wszystko ma sens!
I jeszcze raz: ten tekst nie powstałby tak szybko, gdyby nie serwer Watahy!
Popularne
- Ashton Hall - kim jest i na czym polega jego poranna rutyna?
- Jak wygląda donut Julii Żugaj? Detektywi z TikToka znów w akcji
- Bagi rusza z nowym projektem. "Chcemy dostarczać najlepszy content"
- Korea Północna zamknęła granice przez OjWojtka? Influencer reaguje
- Alan Kwieciński z FAME MMA wydał oświadczenie. "Przeprowadzimy testy na ojcostwo"
- Książulo wyjaśnił dramę z "kebabem dla dzieci". "Typowy krętacz"
- Kot Kacper przeszedł piekło. Wiadomo, co go teraz czeka
- Mini Majk ma problemy w związku? "Widocznie nie pasujemy do siebie"
- Nie ustąpiła miejsca dziecku. Jej życie zmieniło się w piekło?