Gen Z: tajny projekt Ekipy został odkryty?

Nazwa Tajnego PROJEKTU Ekipy Friza to…?! NOWE znaki towarowe odkryte 🐺

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.09.2021 12:11

Czy poznaliśmy nazwę Tajnego Projektu Ekipy Friza? Jeżeli info o znakach towarowych dotyczą nowej Ekipy, to właśnie wbiliśmy jackpot!

Friz od kilku tygodni szumnie zapowiadał swój nowy projekt - stworzenie swoistej Ekipy 2.0 dostosowanej do młodszej grupy wiekowej. Coś jak Team X, ale od Friza i Ekipy.

Najważniejsze elementy nadchodzącego projektu opisałem w poprzedni wtorek. W skrócie: Friz już dłuższy czas mówił o projekcie Ekipy "młodszych youtuberów". W maju prowadzony był nabór na "twórcę treści YouTube". Karol stworzył specjalny kanał dla rozwoju ów projektu i… pierwsze zapowiedzi powinniśmy zobaczyć przed końcem września. Wszystkie informacje znajdzie we wcześniejszym tekście.

Dzisiaj natomiast ktoś odkrył nową informację

Na Discordzie Sylwestra Wardęgi (zachęcam gorąco do dołączenia, klik!), jeden z użytkowników na polskiej stronie Urzędu Patentowego zauważył pewne nowości. Bo oto Ekipa się nauczyła po ostatniej dramie z Lodami Ekipy i… zarejestrowała nowy znak towarowy. A raczej kilka znaków towarowych. Wszystkie obracają się wokół jednego aspektu, czyli Generacji Z.

Czym jest Generacja Z? Jest to amerykańskie określenie na osoby urodzone pomiędzy 1995, a 2010 roku. Obecnie "najstarszy" przedstawiciel skończył w tym roku 26 lat. Target dla takich osób zaspakaja w dużym stopniu Friz i jego Ekipa.

No ale zawsze znajdzie się miejsce dla tych najmłodszych osób z Gen Z. W przedziale wiekowym 10-15 króluje Team X. Ekipa ma zasięgi, które może wykorzystać do stworzenia godnego rywala dla zespołu m.in. Stuu.

Ale co dokładnie zgłosiła Ekipa?

 • GENZIE
 • GENZ
 • GEN Z
Nowe znaki towarowe od Ekipy
Nowe znaki towarowe od Ekipy (Własne)
Nowe znaki towarowe od Ekipy
Nowe znaki towarowe od Ekipy (Własne)

Zgłoszenia wpłynęły do urzędu pod koniec sierpnia. To pasuje mniej-więcej z pierwszymi ogłoszeniami Friza o nadchodzącym projekcie. Znaki towarowe nie zawierają żadnych grafik, stąd nie znamy żadnego loga czy stylu projektu.

Czy "Gen Z" to nowy projekt Friza?

Połączmy wszystkie puzzle w całość: 

 • Friz chciał stworzyć Ekipę dla młodszych twórców.
 • Był nabór na pełnoletnich twórców obeznanych z social mediami.
 • Ekipa mogłaby uderzyć w target Team X.
 • Teraz poznaliśmy znak towarowy "Gen Z", który wskazuje idealnie na demografię młodszych osób.

Sama Ekipa ma już trochę lat. Twórcy zaczynają powoli udawać się w swoje drogi. No i Friz tworzy ten projekt od jakiegoś czasu. Zawsze, co 3-5 lat youtuber powinien zmienić swój styl tworzenia, aby wnieść coś nowego. Może Friz będzie chciał stać się takim Stuu, który odszedł z nagrywania i przyjął zakulisową rolę?

Dla mnie to oczywiste: Friz tworzy Ekipę Gen Z!

Ekipa może ostro promować swój nowy projekt

Gdy zagłębimy się w klasyfikację znaku towarowego, możemy się dowiedzieć, że spółka mogłaby wykorzystywać ten znak na kosmetykach, suplementach diety, aplikacjach, biżuteriach, meblach czy ubraniach.

Ekipatonosi jest sukcesem, dlaczego by nie pójść o krok dalej w przypadku nowego projektu? Wszystko ma sens!

I jeszcze raz: ten tekst nie powstałby tak szybko, gdyby nie serwer Watahy!

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 58
 • emoji ogień - liczba głosów: 6
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
 • emoji smutek - liczba głosów: 8
 • emoji złość - liczba głosów: 12
 • emoji kupka - liczba głosów: 52
Kartonii233,zgłoś
Tak kochani to ja chciałabym podziękować Karolowi za to wszystko do czego nas doprowadził projekt genzie jest dla mnie wszystkim więc docenicie go i nie hejtujcie że się podszywał więc buziaczki dla was💖😘😛
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Watacha,zgłoś
Ekipa jest dnem trzyma złodzieja no sorry ale może się okazać że oni też kradną Watacha ich zniszczy
Odpowiedz
4Zgadzam się6Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)