social media
MrBeast wykupuje całe sąsiedztwo. Tworzy własne miasteczko?
Friz stracił prawo jazdy

Dramat Friza! Policjanci odebrali mu prawo jazdy, mimo że jest influencerem

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.04.2021 11:06

O nie! Karol "Friz" Wiśniewski nie tylko stracił prawo jazdy na trzy miesiące, ale policjanci, którzy odebrali mu dokument, nie rozpoznali w nim topowego polskiego youtubera. Gdzie zgłasza się takie rzeczy? Na Twitterze...

Tym razem nie jest to news o kolejnym filmiku Ekipy, który wygenerował na YouTube miliony wyświetleń i pobił wszelkie rekordy serwisu. Nie jest to również tekst o tym, jak niezwykłym fenomenem społecznym stały się Lody Ekipy i gdzie można je znaleźć (spojler: nigdzie). Bohaterem tego artykułu jest Friz, który niedawno odkrył, że przed utratą prawka nie chroni go immunitet influencera.

O co dokładnie chodzi? 25 kwietnia Karol "Friz" Wiśniewski pochwalił się na Twitterze, że stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Dla większości ludzi odebranie uprawnień do kierowania pojazdem nie jest wydarzeniem, o którym warto alarmować cały internet, dlatego bardzo mnie ciekawiło, dlaczego Friz stracił prawo jazdy? Influencer wyjaśnił sytuację w komentarzach pod wpisem na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Friz: "Nie wiedziałem, że prawko zabierają i tak"

– Jechałem przez wiochę od Werki do siebie na święta i z naprzeciwka jechała *jechała* nieoznakowana insignia – opowiada Friz o okolicznościach, w jakich stracił prawko. – Nie wiedziałem, że mogą mierzyć w trakcie jazdy z naprzeciwka. Policjanci byli bardzo profesjonalni, pełna kulturka: dzień dobry, przekroczył Pan ponad 50 w terenie zabudowanym.

– Ja oczywiście powiedziałem, że rozumiem, i się nie zgadzam i nie przyjmuję mandatu – pisze Friz, dodając że: – Ale nie wiedziałem, że prawko zabierają i tak, mimo nie przyjęcia. W trakcie oczywiście podbiły z 3 grupy widzów pukając w szybę [...] pytając o fotę.

Po namyśle stwierdziłem, że rzeczywiście przekroczyłem tę prędkość i na zeznaniach na komisariacie przyjąłem mandat i ładnie przeprosiłem oraz wyraziłem skruchę. Nauczka na przyszłość, że nie warto dla kilkunastu dodatkowych minut ryzykować miesięcy bez prawka.

- Friz
trwa ładowanie posta...

Szok i niedowierzanie! Policjanci nie znają Friza

Friz tłumaczy, że obecność fanów na miejscu zdarzenia mogła uratować influencera od mandatu i straty prawka, ale policjanci nie wiedzieli, kim jest Karol "Friz" Wiśniewski. – Pamiętajcie, nie warto zapier*alać! – kwituje swoją przygodę youtuber i to jest doskonały moment, aby przypomnieć, że rok temu Friz już stracił prawo jazdy. No ale widocznie jest to jakaś tradycja w życiu youtubera.

straciłem prawo jazdy...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Patologiczne uniwersum Magicala. Dramatyczne rozstanie i kłótnie dla zasięgów