popkultura
Bingo Czarnka. Memiczne cytaty szefa MEiN w jednym miejscu
Natsu OnlyFans

Natsu chce założyć OnlyFans! "Ile powinna subskrypcja wynosić?"

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.02.2022 13:14

Była członkini Teamu X planuje tworzyć treści dla pełnoletniej widowni w serwisie OnlyFans. Natsu wypowiedziała się na ten temat podczas wywiadu w SHIF7 League. Kiedy możemy się spodziewać pierwszych zdjęć i filmików?

Natalia "Natsu" Karczmarczyk jest jedną z topowych polskich influencerek, którą na Instagramie obserwuje ponad 1,5 mln osób, a na TikToku ponad 2,3 mln. Twórczyni brała udział w pierwszej i drugiej edycji Teamu X, skąd odeszła, aby rozwijać swój własny projekt o nazwie "Natsu World". Będzie to przedsięwzięcie opierające się na podobnych zasadach co Ekipa lub Team X.

Plany Natsu nie kończą się na stworzeniu własnej ekipy influencerów. Twórczyni opowiedziała o swoich zamiarach w rozmowie z Japczanem podczas gali SHIF7 League. Popularny streamer podpuścił Natalię, zagadując ją na temat OnlyFans. Influencerka potraktowała pytanie na serio i krótko opowiedziała, czy i kiedy zamierza dołączyć do społeczności twórczyń na OnlyFans.

trwa ładowanie posta...

Natsu stwierdziła, że założy Only Fans. Kiedy to nastąpi?

Kiedy Japczan zapytał Natsu, czy założy OnlyFans, w pierwszym odruchu influencerka zdecydowanie zaprzeczyła, ale po chwili doprecyzowała: - Kiedyś będzie, ale to jeszcze nie jest ten czas. Tak mi się wydaje. Kiedyś, kiedyś będzie.

Natsu zapytała Japczana, ile powinna kosztować subskrypcja jej potencjalnego profilu na OnlyFans. Streamer odparł, że zapłaci każdą cenę, co było niesmaczną odpowiedzią, która nie spodobała się Natalii. - Poczułam się dziwnie, tak niekomfortowo trochę - powiedziała influencerka, a wtedy Japczan zaczął ją przepraszać i tłumaczyć, że to był tylko żart z jego strony.

SHIF7 League - Natsu o OnlyFans

Czym jest OnlyFans?

OnlyFans to serwis, który jest popularny wśród zachodnich influecnerów i influencerek. Jego fenomen polega na tym, że sławna osoba udostępnia w serwisie swoje pikantne fotki i filmy, a materiały mogą obejrzeć jedynie ci fani, którzy opłacili subskrypcję. OnlyFans w Polsce jest jeszcze kontrowersyjną nowością, choć niektóre twórczynie próbują już na nim swoich sił - jedną z takich osób jest Queen of the Black.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 8
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 38
Komentarze (0)
arrow
Gwiazda "The Last of Us" nie dostała roli przez wygląd. Fani są oburzeni