Markiplier założył OnlyFans

Markiplier dołączył do OnlyFans. Strona padła z przeciążenia

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Twitter, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.12.2022 12:00

Youtuber Mark Edward Fischbach, znany jako Markiplier, założył konto na OnlyFans. Kiedy to zrobił, serwery strony nie wytrzymały. Trudno podać przykład innej osoby, której konto w popularnym serwisie dla dorosłych wywołałoby tak duże zainteresowanie.

Markiplier to jeden z najpopularniejszych twórców gamingowych na YouTube. 33-latek zaczął w 2012 roku od filmów z przechodzenia gier wideo. Od tamtej pory zgromadził duże grono lojalnych fanów. Jego kanał subskrybuje ponad 34 mln osób, co sytuuje go w pierwszej setce najpopularniejszych kont w serwisie.

Markiplier zaproponował widzom układ. Mężczyzna zobowiązał się, że założy profil w serwisie dla dorosłych OnlyFans, jeśli fani spełnią pewne warunki. Najpierw musieli sprawić, aby podcast youtubera o nazwie "Distractable" trafił na szczyt listy najpopularniejszych programów na Spotify i Apple Podcast.

Markiplier założył konto na OnlyFans

Drugi warunek miał podobne założenia. Markiplier zażądał, aby współprowadzony przez niego podcast "Go! My Favorite Sports Team" stał się najpopularniejszym programem w kategorii sportowych programów na Spotify. Youtuber nie docenił mocy internetu. Fani spełnili oba warunki w ciągu... kilku dni.

I Will Start an Only Fans...

Markiplier jest na tyle bogatym twórcą, że nie założył konta na OnlyFans dla pieniędzy. To znaczy założył, ale cały zysk przekaże na cele charytatywne. Kwota zebrana z nagich fotek Markipliera trafi na konto szpitala dziecięcego w Cincinnati i do Światowego Programu Żywnościowego.

Ogromne zainteresowanie profilem Markipliera na OnlyFans

Youtuber wywiązał się ze swojej części umowy. Opublikował wideo zatytułowane "tutaj...", w którym ogłosił, że wrzucił na OnlyFans paczkę "soczystych nudesów".

here...

Zainteresowanie materiałami było tak ogromne, że serwery strony padły z przeciążenia. Profil Markipliera na OnlyFans w kilka dni zdobył ponad 40 tys. polubień.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0