Markiplier dołączył do OnlyFans. Strona padła z przeciążenia
Youtuber Mark Edward Fischbach, znany jako Markiplier, założył konto na OnlyFans. Kiedy to zrobił, serwery strony nie wytrzymały. Trudno podać przykład innej osoby, której konto w popularnym serwisie dla dorosłych wywołałoby tak duże zainteresowanie.
Markiplier to jeden z najpopularniejszych twórców gamingowych na YouTube. 33-latek zaczął w 2012 roku od filmów z przechodzenia gier wideo. Od tamtej pory zgromadził duże grono lojalnych fanów. Jego kanał subskrybuje ponad 34 mln osób, co sytuuje go w pierwszej setce najpopularniejszych kont w serwisie.
Podobne
- Youtuber sprawdził ceny węgla w Polsce. "Płakać mi się chce"
- Influencerka okradła fanów na ogromną kwotę. Jest ustawiona do śmierci
- MrBeast dołączył do Kick. W grę wchodzą gigantyczne pieniądze
- Łatwogang ma kasę do rozdania. Wystarczy film na TikToku
- Ruszył nabór do "Beast Games 2". Nagroda jest astronomiczna
Markiplier zaproponował widzom układ. Mężczyzna zobowiązał się, że założy profil w serwisie dla dorosłych OnlyFans, jeśli fani spełnią pewne warunki. Najpierw musieli sprawić, aby podcast youtubera o nazwie "Distractable" trafił na szczyt listy najpopularniejszych programów na Spotify i Apple Podcast.
Markiplier założył konto na OnlyFans
Drugi warunek miał podobne założenia. Markiplier zażądał, aby współprowadzony przez niego podcast "Go! My Favorite Sports Team" stał się najpopularniejszym programem w kategorii sportowych programów na Spotify. Youtuber nie docenił mocy internetu. Fani spełnili oba warunki w ciągu... kilku dni.
I Will Start an Only Fans...
Markiplier jest na tyle bogatym twórcą, że nie założył konta na OnlyFans dla pieniędzy. To znaczy założył, ale cały zysk przekaże na cele charytatywne. Kwota zebrana z nagich fotek Markipliera trafi na konto szpitala dziecięcego w Cincinnati i do Światowego Programu Żywnościowego.
Ogromne zainteresowanie profilem Markipliera na OnlyFans
Youtuber wywiązał się ze swojej części umowy. Opublikował wideo zatytułowane "tutaj...", w którym ogłosił, że wrzucił na OnlyFans paczkę "soczystych nudesów".
here...
Zainteresowanie materiałami było tak ogromne, że serwery strony padły z przeciążenia. Profil Markipliera na OnlyFans w kilka dni zdobył ponad 40 tys. polubień.
Popularne
- Zeskakiwali na płytę. Koncert Maxa Korzha miał szalony przebieg
- Farmer stworzył Tindera dla krów. Poprosił o pomoc ChatGPT
- Cios w młodych ludzi? Ekspertka komentuje decyzję Andrzeja Dudy
- To coś więcej niż książka. Dawid Podsiadło zaskoczył fanów
- Machał banderowską flagą na Narodowym. Ukrainiec opublikował nagranie
- Influencerki z Rosji pragnęły sławy. Popełniły straszny błąd
- "Strefa gangsterów". Tom Hardy idzie spuścić ci łomot [RECENZJA]
- Lody o smaku mleka z piersi to nie żart. Już trafiły do sprzedaży
- Mój pierwszy raz na OFF Festival. Muzyka nigdy nie była tak polityczna [RELACJA]