popkultura
Fani "Wiedźmina" to wyczuli. Plotki o Jaskrze okazały się prawdą
Czarno Nykiel vs. Konopski

Konopski wyśmiewa rapsy Czarka Nykiela: To SYF. Czaro odpowiada: Twój kanał to SYF

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.02.2022 13:00

Pomiędzy youtuberem Konopskim a Czarkiem Nykielem z Teamu X wybuchła dramcia. Panowie licytowali się o to, kto z nich robi bardziej syfiasty content. Czy ta aferka rozejdzie się po kościach, czy znajdzie rozwiązanie w oktagonie?

Konopski jeszcze nie ochłonął po megadramie Leksia z Teamu X, a już się pakuje w kolejny konflikt. Youtuber znany z nagrywania materiałów commentary wypowiedział się na temat teledysku do piosenki Czarka Nykiela pt. "Nowy ja". W teledysku na kilka sekund pojawia się twarz Konopskiego, na którą montażysta nałożył czarny pasek, sugerując, że młody twórca jest przestępcą.

Konopski ocenił, że nowa piosenka Czarka jest nie tylko "asłuchalna", ale i jest "katastrofą". Odnosząc się do przerobionego zdjęcia swojej twarzy, Konopski powiedział: - Jak słuchają to raperzy pokroju Czara to proszę mnie do takiego syfu znowu nie wstawiać, bo mi aż wstyd.

Konopski w nowej piosence Czarka
Konopski w nowej piosence Czarka (YouTube)

GRUBA PRZEMIANA MANDZIA (CZARO MNIE ZACZEPIA, MALIK MONTANA, EKIPA, NOVCIAX, BMW M5 SPALONE, QUEBO)

Czarek Nykiel odpowiada Konopskiemu

Uczestnik drugiej edycji Teamu X nie mógł potraktować zaczepki milczeniem. Czaro zwrócił się więc do Konopskiego na Instastory. Młody raper zdisował oponenta, że ten sam tworzy syfiasty content na kanałnie może mówić o poczuciu wstydu, bo go nie ma (to nawiązanie do dramy z Leksiem, kiedy Konopski wykonał nierzetelny research, totalnie się kompromitując).

Powiedziałeś, że moja muza jest syfem. (...) Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Ale żeby oceniać i mówić, że jest syfem, nie mając żadnego doświadczenia muzycznego, to jest bardzo słabe imo. Bardzo słabe. Jeżeli chcesz się tak bawić, ja mogę powiedzieć, że masz syf na kanale.

Powiedziałeś, że jest ci wstyd. Stary, ale powiedz mi, jak to działa? Jak może ci być wstyd, skoro ty nie masz wstydu? Ciekawi mnie, czy powiedziałbyś mi te same słowa prosto w twarz stojąc obok mnie, czy obsrałbyś zbroję? Jest pełno takich pseudokozaków na necie, którzy gadają, co chcą, a potem na spotkaniu udają, że się nic nie stało. Podsumowując, kozak w necie, [pi*da] w świecie.

Czarek Nykiel odpowiada Konopskiemu
Czarek Nykiel odpowiada Konopskiemu (Instagram)
Czarek Nykiel odpowiada Konopskiemu
Czarek Nykiel odpowiada Konopskiemu (Instagram)

Konopski narobił sobie wielu wrogów - najpierw poprzez nierzetelny research w aferze z Leksiem, a następnie wywołanie wojny z Wardęgą, w której poległ. Youtuber wydaje się nie rozumieć, że atakując innych influnecerów, pogarsza swoją sytuację. W swoim materiale zaczepił nie tylko Czarka, ale i Mandzia, chociaż tak właściwie nie miał nic ciekawego do powiedzenia na temat nowego wyglądu streamera.

CZARO - NOWY JA (official music video)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Znamy datę premiery 2. sezonu "The Last of Us". Nie jest dobrze