popkultura
Aresztowania w związku z zabójstwem Tupaca. Przełom po 27 latach
Natan Marcoń oficjalnie przeprasza Fagatę

Natan Marcoń oficjalnie przeprasza Fagatę. Czy szczerze?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.09.2022 12:00

Natan Marcoń, internetowy twórca, który wyzywał Fagatę, znaną influencerkę, teraz przeprasza. "Nikt nie zasługuje na hejt. Przeprosiłem Fagate". Czy to szczere wyznanie czy zabieg wizerunkowy?

Chodzi o infuencerów: Agatę Fąk, w sieci znaną jako Fagata oraz Natana Marconia. Fagata w sieci zaistniała poniekąd dzięki popularnemu twórcy Stuu, z którym weszła w związek.

Kim jest Fagata i Natan Marcoń?

Para rozstała się w 2020 roku, a niedługo potem Fagata zaczęła rozpowiadać, że Stuu jest psychopatą. W maju wyciekły nagrania głosowe, na których chwaliła się, że Stuu był jej planem B na łatwe życie oraz gwarancją forsy "bez przepracowywania się na studiach".

A Natan? Zasłynął tym, że nazwał Fagatę "szmatą" (w sumie jej wizerunek na płatkach Yummers, które promuje Fagata), a potem opluł pudełko. Wiem, wiem. Zachował się, jak dzielny idol i wzór młodzieży. Utrzymywał przez ten cały czas negatywną narrację o Fagacie. A co teraz się stało?

Natan Marcoń przeprasza Fagatę

Według niektórych, wszystko to wygląda na ogromną ustawkę. Albo przynajmniej coś, co zostało zaplanowane odgórnie przez jakichś menadżerów od wizerunku. Bo oto Natan oficjalnie przeprosił Fagatę:

- Jak mówiłem, trzeba po prostu porozmawiać, bo uważam, że akurat my powinniśmy najbardziej porozmawiać, a nie inne osoby [powinny] wypowiadać się na ten temat. Skoro to nas dotyczyło. Nie wiem, jak to będzie wyglądać. Jak widać internet, a życie prywatne trochę inaczej wygląda i się nie napier*alamy, jak się widzimy chyba, bo widzimy się przez chwilę dopiero, więc się nie nakur*iamy jeszcze [...] Ok, słuchajcie, nie wiem, czy coś teraz na pewno nie nagramy. Ja bym chciał na pewno dłużej porozmawiać. Ale czy pojawi się film, jak rozmawiamy, to nie wiem? Bo jak mówiłem, ja chcę to po prostu dla siebie zrobić, Agata też myślę, że dla ciebie chcę coś zrobić - przekazał Natan na TikToku.

trwa ładowanie posta...

Dlaczego to zrobił? Więcej informacji możemy odnaleźć w dwugodzinnym wywiadzie z Weroniką Woszczek. Natan wytłumaczył tam, że chciał przeprosić Fagatę za formę wyrażenia zdania na jej temat. I za plucie.

- Rozmawiałem ze znajomymi Fagaty, że od początku żałuję tego, co zrobiłem. Ale w takim sensie, że nie skrytykowanie jej zachowania, tylko w sposób, jaki to zrobiłem - opowiedział Natan.

Natan: “Chciałem ze sobą skończyć” 😔💔

W swoim filmiku na TikTiku także przepraszał:

- Broń Boże, nie nazywajcie mnie i Fagaty przyjaciółmi. Nie mówcie, że nagrywamy razem film, że się teraz przyjaźnimy, że się trzymamy razem, bo tak nie jest. (...) Pomimo tego, co zrobiła, ciągle jej to powtarzałem, mówiłem, że zrobiła obrzydliwe rzeczy. Podtrzymuję wszystko, co mówiłem, do niczego się nie wycofuję, jedynie wycofuję się do jednej rzeczy: plucia na płatki. Ponieważ pomimo że to zrobiłem, ja się sam z tym czuje niemoralnie. Ja sam pisałem do kilku znajomych Fagaty, naszych wspólnych znajomych, można powiedzieć, że chcę to wyjaśnić, że chcę osobiście powiedzieć jej "przepraszam" za to, że naplułem na te płatki. Ale nie chcę jej przeprosić i nie przeproszę za rzeczy, które ona robiła, wyprawiała ze Stuartem - przekazał w usuniętym już filmie.

trwa ładowanie posta...

Marcoń przeprosił na TikToku. Nagranie zniknęło z sieci

Natan Marcoń usunął/odpublicznił film z przeprosinami dla widzów oraz Fagaty. W tym momencie nie można obejrzeć filmu, więc i nie zobaczycie komentarzy. Ale mogę wam zdradzić, że wypowiedział się m.in. Yoshi. Zdanie internautów było dość jednorodne. Parafrazując: "bardzo dziwna zmiana".

Nie wiemy, co się dzieje z Natanem. Na przestrzeni ostatnich tygodni bardzo często mówił o swojej depresji, zmianach w życiu  oraz byciu toksyczną osobą:

"Jak miałem 15/16 lat to przez pomówienia i hejt miałem moją najpoważniejszą próbę samobójcza, podobno 10% szans na przeżycie miałem:) czemu o tym mówię ? Abyście kontrolowali swoją toksyczność i mieli większy dystans do siebie, bo karma i dobro zawsze wraca i macie tego przykłady" - napisał 12 września na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Obecnie na jego Instagramie widnieje w opisie "OFFLINE", a ostatnie Stories zostało dodane 14 września około godziny popołudniu:

Czy krytyka, którą otrzymał jest słuszna? Co by się nie działo, życzę mu zdrowia, także psychicznego.

Marcoń przeprasza Fagatę. Twitter zareagował… źle

Część użytkowników Twittera źle przyjęła wiadomość o pogodzeniu się Natana i Fagaty:

trwa ładowanie posta...

"NATAN MARCON TO JEST CZŁOWIEK DO KTÓREGO NIE MOŻNA MIEĆ SZACUNKU PO OSTATNICH RUCHACH CO GOŚĆ ODPIER*ALA XDDDD" - twierdzi jeden twitterowicz.

trwa ładowanie posta...

"Natan Marcoń robił się na największego hejtera Fagaty i w sumie mam wrażenie że dzięki niemu ludzie zaczęli bardziej wyzywać Fagate, a nagle z nią nagrywa odcinek XD" - stwierdza inna internautka.

trwa ładowanie posta...

"Natan Marcon baituje teraz na 100% jest chyba najlepszym aktorem, jakiego znam" - nie dowierza twitterowiczka.

trwa ładowanie posta...

"Natań Marcoń - wybił się na pluciu na płatki Fagaty. Swoje 5 min spier***lił w koncertowy sposób. Nie pokazał nic ciekawego oprócz super śmiesznych żartów o h3h3 byciu gejem z Gimpurem i Sheeyą Teraz wstawił film jak wyjaśnia sobie wszystko z Fagata. Soo cool XDD" - twierdzi inna osoba.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
50 tys. dol. uleczy złamane serce? Fan Drake'a miał okazję się przekonać