Zarcyz, czyli nowe konto Narcyza z YouTube. Nie spodziewacie się takiego contentu

Narcyz teraz jest Zarcyzem. Drastyczna metamorfoza influencera

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,30.12.2022 11:00

Gdy twórca zmienia charakter contentu, najczęściej pojawiają się głosy krytyki. W przypadku youtubera Narcyza i metamorfoza jego internetowego wizerunku, i oburzenie internautów poszły naprawdę daleko. Co się stało?

Jeżeli jesteście uczuleni na tematy dotyczące portalu OnlyFans albo nie chcecie się interesować przemianą youtubera w… instagramowicza (chociaż nie), to może lepiej przeczytajcie o czymś innym. Bo dzisiaj o istniejącym od dawna w sieci influencerze, który przeszedł właśnie prawdziwą metamorfozę.

Kim był Narcyz?

Ot, pytanie egzystencjonalne. Zadane w czasie przeszłym, jakbyśmy pożegnali kogoś, kto był z nami przez lata. Nie mówimy tutaj o Cesarzu Narcyzie, czyli o Gabrielu Bystrzyckim, który m.in. walczył z Józefem Bratanem na High League, czy ma 1,5 mln obserwujących na TikToku.

Mowa o Narcyzie, twórcy z YouTube, gdzie był swojego czasu sławny(-ish), głównie przez kontrowersyjne filmy czy dissy, np. na Zebo, czy swoją siostrę:

Lil Narcyz - DISS NA ZEBOPL

Lil Narcyz - NELI DESKA (DISS NA SIOSTRE)

Warto zaznaczyć, że popularność zyskał raczej wśród bardzo młodej widowni.

Tworzył to, co miało przyciągać uwagę. Wydawało się, że bardziej niż na uwielbieniu jego postaci, zależało mu na wyświetleniach. Bez znaczenia był stosunek łapek w górę do tych w dół. Ba, cała sytuacja sprawiła, że trafił nawet do programu "Uwaga" TVN-u:

youtube vs tvn - każdy ma trochę racji | narcyz uwaga tvn i lord kruszwil

6 listopada 2021 roku Narcyz dodał ostatni film na YouTube, gdzie nie zapowiedział w żaden sposób swojego odejścia. Ot, kolejny content (chociaż po dwumiesięcznej przerwie):

KOMAR KRWIOPIJCA - NARCYZ POŁYKA #2 ❤️

Ostatnie zdjęcie Narcyza z Instagrama zostało dodane przed rokiem, dokładnie 22 grudnia 2021 roku:

trwa ładowanie posta...

Od tego czasu nastąpiła cisza, null, ogólnie brak jakiegokolwiek kontaktu i contentu.

Nowy content Narcyza: Zarcyz

Tiktokerzy odkryli nowe konto Narcyza na Instagramie. Teraz zwie się on Zarcyz i jego content jest bardziej… dorosły? Sami oceńcie:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Zarcyz wrzuca - można by powiedzieć erotyczne (?) - zdjęcia na konto już od początku 2022 roku (dokładnie: od 23 stycznia). Szokiem najpewniej nie będzie, gdy powiem wam, iż udostępnia także swoje konta na OnlyFans (zarcyz), gdzie ma opis "Boy to Buy", Datezone czy MYM, skąd nie przytoczę opisu.

trwa ładowanie posta...

Co tu się wydarzyło? Nic szczególnego. Ot, Narcyz jest dorosły - i robi to, co chce. Zmienił content, może bardziej się odnajduje w robieniu roznegliżowanych fotek, niż w żartach, od których wcześniej nie stronił. "Nowa kreacja" może przyciągać więcej kontrowersji.

Internet zareagował na "nowego" Narcyza… Zarcyz poróżnił ludzi

Na temat nowego Narcyza, czyli Zarcyza, wypowiedzieli się nawet znani influencerzy. Konopski nazwał przemianę "niepokojącą", a na miniaturce pyta, czy jest to "UPADEK YOUTUBERA?". Warto dodać, że Narcyz zdaje się nie reklamował swojego "odmienionego contentu" w żadnym miejscu, skoro internauci dowiedzieli się o jego Instagramie po przeszło roku od pierwszych "innych" fotek.

Z drugiej strony, to jakby osoba nagrywająca Minecrafta kilka lat temu miała rozpocząć swój OnlyFans… co zdarzało się. Więc czy osoba, która zbudowała swoją bazę fanów na młodej widowni, powinna ją zapraszać do oglądania roznegliżowanych zdjęć? Chyba nie.

Czy ktoś może być spętany swoją starą twórczością na wieki? Konopski zostawił otwarte pytanie, argumentując, że kanał Narcyza na YouTube, gdyby był regularnie prowadzony, mógłby przynosić spore przychody. A tak? Kto wie.

SZOKUJĄCA PRZEMIANA POLSKIEGO YOUTUBERA (BUDDA BMW, LOGAN PAUL, EKIPA WK ZAROBKI)

To była spora dygresja, wybaczcie. Ale oto inne komentarze, które pojawiły się pod filmikami na TikToku, które przedstawiły jego przemianę.

"Wyobraź sobie że nie widzisz go dwa lata i nagle widzisz to…" - komentuje tiktokerka.

"mam się śmiać czy płakać?👹" - pyta inna.

"Pamietam go z 2019 roku jak jeszcze robił w miare normalny content typu: odtwarzanie musicialy w miejscach publicznych lub jakieś dissy Widzę że jego fame już minął i trzeba jakoś od nowa przebudzić swoją osobę i zainteresować ludzi swoją "kontrowersją". Jak widać pieniążki się skończyły i zamiast iść do normalnej pracy, to ktoś tu woli robić z siebie męską prostytu... Rozumiem mieć spory dystans do siebie, ale to, co ten chłop robi, to do normalnych już nie należy. Podejrzewam że mama z ojcem, dumni z tak ambitnego synusia i zaje**stego "twórcy" 😢👏" - dodaje inna osoba.

"Jesteś maską dz**ką?" - pyta intstagramowicz.

Sami oceńcie. Czy Zarcyz zasłużył na tak ostre słowa?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 16
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 33
  • emoji złość - liczba głosów: 32
  • emoji kupka - liczba głosów: 47