ludzie
Wojciech Olszański z kolejnym wyrokiem. To koniec Jaszczura?
Yael Shelbia

Najpiękniejsza Twarz Roku o hejterach: To nie były miłe wiadomości

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,21.01.2021 15:48

Yael Shelbia jest izraelską modelką i aktorką. W wieku 19 lat zwyciężyła w konkursie na Najpiękniejszą Twarz Roku 2020. Zagranicznym dziennikarzom opowiedziała o tym, że posiadanie tak oszałamiającej urody nie wiąże się tylko z przyjemnymi rzeczami.

TC Candler jest organizatorem konkursu na Najprzystojniejszą Twarz Roku i na Najpiękniejszą Twarz Roku. Pierwszy z wymienionych plebiscytów dotyczy mężczyzn, drugi kobiet. Jakiś czas temu napisaliśmy o tym, który z panów może się pochwalić najprzystojniejszą twarzą, ale nie daliśmy Wam znać, jaka kobieta została okrzyknięta posiadaczką Najpiękniejszej Twarzy Roku 2020.

Edycję 2020 wygrała Yael Shelbia, 19-latka z Izraela. Jest modelką zatrudnioną przez Castro i Renuar. W 2019 roku została twarzą marki kosmetyków Kylie Jenner.

trwa ładowanie posta...

Kiedy dziennikarze z "The Sun" zapytali ją o to, jak czuje się jako laureatka plebiscytu, dziewczyna odpowiedziała: – Byłam bardzo zaskoczona. Nawet nie wiedziałam, że biorę udział w takim konkursie. To bardzo ekscytujące i pochlebne. Nie wiem, dlaczego jury wybrało mnie. Piękno to kwestia indywidualna. Wszystkie kobiety są piękne – powiedziała Yael Shelbia.

trwa ładowanie posta...

Po wygranej w konkursie modelka zyskała wielu nowych fanów. – Przybyło mi 200 tys. nowych obserwatorów na Instagramie, czego się nie spodziewałam – powiedziała 19-latka. Dodała również: – Myślę, że to, co czyni człowieka pięknym, to bycie miłym, pokornym, a przede wszystkim pozytywnym. Kiedy jesteś dobry, widać to w twoich oczach, bo oczy nigdy nie kłamią.

Otrzymałam zarówno wiele wyrazów wsparcia i miłości, jak i propozycji od zalotników. Muszę przyznać, że niektóre z nich nie były miłe. Pisali do mnie o rzeczach, o których zazwyczaj piszą hejterzy, nic wartego uwagi.

- Yael Shelbia
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Fagata nagrała kawałek pt. "OnlyFans". Tematem tzw. afera głosówkowa