Suzy Cortez

Modelkę Playboya wyrzucili z Airbnb. Dziewczyna twierdzi, że to dlatego, że jest "zbyt ładna"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Suzy Cortez
Anna RusakAnna Rusak,05.03.2022 10:20

Modelka Playboya chciała tylko odwiedzić swoją rodzinę. Pobyt w Airbnb okazał się jednak okropnym przeżyciem. Właściciel mieszkania miał ją wyrzucić, bo "bał się jej piękna".

Wyrzucił was ktoś kiedyś z Airbnb? Niestety właśnie takiej sytuacji doświadczyła modelka Playboya, Suzy Cortez. Dziewczyna wydała prawie tysiąc dolarów na mieszkanie, bo chciała odwiedzić rodzinę w São Paulo.

Niestety pobyt nie był zbyt miłym doświadczeniem. Gospodarz mieszkania wyrzucił modelkę z apartamentu. Cortez twierdzi, że to dlatego, że była "zbyt ładna" i "zbyt seksowna".

Wyrzucili ją z Airbnb

Modelka Playboya miała spędzić w mieszkaniu mniej niż dwie doby. Drugiego dnia Cortez usłyszała skargi na temat jej ubrania na siłownie. Zastanawiacie się, co dziewczyna na siebie włożyła? Twierdzi, że były to zwyczajne legginsy.

trwa ładowanie posta...

Następnie właściciel miał stwierdzić, że - w przeciwieństwie do niej - w okolicy mieszkają obyci ludzie i dziewczyna ma opuścić mieszkanie. Cortez twierdzi, że mężczyzna był do niej uprzedzony i boi się "seksownych dziewczyn".


Drugiego dnia zaczęłam otrzymywać skargi dotyczące moich ubrań na siłownię, które, nawiasem mówiąc, były legginsami. Gospodarz powiedział po prostu, że będę musiała opuścić mieszkanie, ponieważ mieszkają w nim obyci ludzie, nie tacy jak ja.

Wyrzucił jej ubrania

Modelka dostała informację o anulowaniu jej rezerwacji przez Airbnb. W międzyczasie gospodarz miał wyrzucać ubrania dziewczyny bez wcześniejszej konsultacji. Po prostu zaczął pakować je w worki.


Byłam zaskoczona, gdy gospodarz wszedł do posiadłości, w której się znajdowałam, zabrał moje rzeczy i wyrzucił je do kosza. Cierpię prześladowania przez to, że jestem zbyt ładna.

Modelka Playboya później wróciła do mieszkania w towarzystwie policji, by odebrać swój paszport. Dziewczyna zapewnia, że nie zrobiła niczego niewłaściwego i właściciel naprawdę nie miał powodu, by ją wyrzucić.

Wstrząśnięta modelka już skontaktowała się z Airbnb. Firma zwróciła jej pieniądze i zapewniła, że jeśli Cortez wniesie jakieś oskarżenia, będzie z nią współpracowała. Do tej pory jednak nie skontaktowała się z prawnikiem.

trwa ładowanie posta...

Źródło: NYpost

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0